Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys bedziesz z dziewczyną....

Głupi tekst. Jakoś inni mają łatwiej nie odpadają na starcie za urodę mają randki. choćby nie wiem co gadali bo się podobają. Nie martw się o moją gadkę.

bo maja wyjebane! ;d

 

ty sie zachowujesz jak laska ktora szuka ksiecia na bialym koniu :mrgreen:

W snach mają. Ja się tak nie zachowuję. Mnie to boli, że tak bardzo odpadam tylko dlatego, ze się fizycznie nie podobam i tak jest ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik , jesteś podobno niski, kup sobie jeszcze kota i masz już niezły start w polskiej polityce.

Czy ja się z Ciebie nabijam.

 

1389, 1448

 

Chciałeś mi Kosowem dowalić? :D Trochę Ci się nie udało, bo Serbką nie jestem.

Albanką? Poza tym nie chciałem Ci dowalić to ty mi dowalasz bez powodu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys bedziesz z dziewczyną....

Głupi tekst. Jakoś inni mają łatwiej nie odpadają na starcie za urodę mają randki. choćby nie wiem co gadali bo się podobają. Nie martw się o moją gadkę.

bo maja wyjebane! ;d

 

ty sie zachowujesz jak laska ktora szuka ksiecia na bialym koniu :mrgreen:

ale laski to ty szanuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik , jesteś podobno niski, kup sobie jeszcze kota i masz już niezły start w polskiej polityce.

 

HŁO HŁO HŁO ale żart ale urwał

 

Suchar jakich pełno tutaj. :P

Jak na razie to ty się na mnie uwzięłaś i z jakiegoś sadystycznego powodu chcesz mi dowalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys bedziesz z dziewczyną....

Głupi tekst. Jakoś inni mają łatwiej nie odpadają na starcie za urodę mają randki. choćby nie wiem co gadali bo się podobają. Nie martw się o moją gadkę.

 

Kto ma niby z górki ze wzgledu na urode, moze gdybym byla niemową to bym juz miala męza milionera i dotego mistera Europa w jednym a tak to zawsze jak otworzę gębe to pierwsze wrazenie chuj strzela. Uciekają w popłochu. Jak tylko normalny w miare czlowiek usłyszy ten swoisty strumien świadomości, zbiera dupe w troki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że mało kto tak odpada przez brak urody jak ja. Naprawdę nikt by nie chciał tyle razy czytać usłyszeć, że się fizycznie nie podoba i dlatego nie ma szans. Nikt by nie chciała wiecznie się nie podobać i życie skazanym na samotność, bo jego uroda jest aseksualna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys

ty sie zachowujesz jak laska ktora szuka ksiecia na bialym koniu :mrgreen:

ale laski to ty szanuj

a skad wiesz ze nie szanuje?

zresztą wy tez nas nie szanujecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz, Owsik, pełno jest brzydkich facetow co mają żony, choc juz z rozmnazaniem powinniscie uwazac, po co skazywac dziecko na podobny los, chociaz przyklad Oli Kwasniewskiej dowodzi ze para brzydkich ludzi moze miec atrakcyjne potomstwo.

 

no ale częściej jednak brzydki+brzydki=brzydki

 

owsik, w takim razie skąd się wziąłeś? Twoi brzydcy rodzice jednak byli na randce? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój jolanta za młodu to była całkiem całkiem szpicruta

 

No moze zle to ujęłam, Jolanta wlasciwie jest atrakcyjną kobietą, ale nie ma regularnych rysow twarzy, a ta ich córka ma naprawde śliczną buzie wg, mnie, jest kompletnie nie podobna do rodzicow, ale przyznasz, ze Olek to juz urodziwy nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój jolanta za młodu to była całkiem całkiem szpicruta

A i Aleksander nie był brzydki.

 

No to co, że nie ma regularnych, ale jest atrakcyjna.

 

khaleesi Sama masz obsesje, żeby udowodnić, że brzydki nie może mieć racji. Tak się składa, że jakoś naprawdę brzydkiego faceta nie widziałem z ładną kobietą. Mam na myśli normalnego brzydkiego faceta, a nie aktora. Nie wiedziałem gości podobnych z urody do mnie by mieli dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze nie szanuje?

zresztą wy tez nas nie szanujecie

kolega jak widać mało kumaty

 

" zresztą Wy tez nas nie szanujecie" to najgłupszy argument świata. Mój głupi, ale przystojny chlopak bezustannie go naduzywal. Po naszym nieudanym zwiazku juz nigdy nie polece na faceta ze wzgledu na jego wygląd. Mam traume stulecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? to głupia dyskusja, bo nie ma jednego kanonu piękna. Każdemu co innego się tak naprawdę podoba. O tym samym człowieku niektórzy mówią, że przystojny a inni, że wręcz przeciwnie.

Swoją drogą owsik chciałbyś mieć dzieci?

Tak masz racje nie ma jednego kanonu piękna i nie masz racji.Bo pojedziesz na Nową Gwineę, Londynu czy do Buszmenów w Afryce i każdy Ci prawie zawsze wskaże kto jest brzydki, a kto ładny. Z tym, ż brzydki bardzo trafnie. Bo pewne ramy atrakcyjności mamy wrodzone. Nie wiem bardzo bym się bał, że może mieć tak kiepsko jak ja z ta urodą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×