Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Mozna gdzies w necie kupic medikinet lub concerte bez recepty , bo na http://oglaszamy24.pl/ to same wyjebki ?

 

bardzo ciężko to zdobyć, zwłaszcza na stronie którą podałeś - strata kasy, ale to raczej nie forum na takie pytania.

 

a co do tematu, to dziś 3 dzień: brak odczuwalnego działania leku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ci nikt nie wypisze? Musisz trafic na dobrego konowała z doświadczeniem. Mi sama to zaproponowala pani doktór jak sie spytalem czy nie ma po prostu jakiś leków na pobudzenie zamiast samych zamulaczy. Ja do niej przyszedlem i mowie, bralem 450 mg wenlafaksyny, i gówno. Teraz biore 400mg sertraliny, nie zdziwiło jej to zbyt szczególnie a na następnej wizycie powiedziała mi że czytała że nawet serty sie stosuje do 450mg. To jest kurfa lekarz a nie jakiś konował co ci wkręca że dostaniesz zespół serotoninowy od 20mg escitalopramu :o Teraz jebie tych lekarzy jak leci, to oni sa dla nas a nie my dla nich na bicie kasy. Nie ten to inny aż w końcu trafi. Nie poddawajcie się. :)

Dla mnie to jest złoty środek bo mnie dosłownie odblokowuje, wlasnie puszczaja lęki i niepokój. Ja nie wiem jak was to moze nakrecać negatywnie dla mnie to jest zajebiste. Strasznie mi pomaga, zwlaszcza na depreche bo chce mi sie coś robić nie jest to wszystko takie męczące i wkurwiające. Z ludzmi sie przyjemniej gada nie boje się ich tak. Nie mam juz modułu walcz/uciekaj tylko posrednio. Relaks. Jak ktoś ma zbędne metylo co mu nie pomaga to chętnie zajmę się jego "utylizacją".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie że brak motywacji, brak pozytywnego działania metylofenidatu albo np papierosów może mieć jakiś związek z prolaktyną? bo ponoć metylofenidat jest inhibiorem wychwytu zwrotnego dopaminy, ale co z tego skoro nie na czym działać bo prolaktyna zbija tą dopaminę. tak sobie dedukuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem właśnie witamine b6 i witamine c, ponoć w dużych dawkach coś tam zdziała na prolaktynę. Bromergon postaram się załatwić.

 

a co do fajek podejrzewam że jednak działają skoro ludzie tyle za nie płacą, uzależniają sie itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie nie mam libido, dowiedziałem się o tym w czasie kiedy postanowiłem zachować wstrzemięźliwość. okazało się że to nie popęd płciowy, tylko chęć tej chwilowej przyjemności (która i tak niestety jest bardzo słaba stąd też narodził się mój pomysł o prolaktynie).

 

czuje że to wszystko jest ze sobą połączone(równiez z metylo i dopaminą), ale to skomplikowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ci nikt nie wypisze? Musisz trafic na dobrego konowała z doświadczeniem. Mi sama to zaproponowala pani doktór jak sie spytalem czy nie ma po prostu jakiś leków na pobudzenie zamiast samych zamulaczy. Ja do niej przyszedlem i mowie, bralem 450 mg wenlafaksyny, i gówno. Teraz biore 400mg sertraliny, nie zdziwiło jej to zbyt szczególnie a na następnej wizycie powiedziała mi że czytała że nawet serty sie stosuje do 450mg. To jest kurfa lekarz a nie jakiś konował co ci wkręca że dostaniesz zespół serotoninowy od 20mg escitalopramu :o Teraz jebie tych lekarzy jak leci, to oni sa dla nas a nie my dla nich na bicie kasy. Nie ten to inny aż w końcu trafi. Nie poddawajcie się. :)

Dla mnie to jest złoty środek bo mnie dosłownie odblokowuje, wlasnie puszczaja lęki i niepokój. Ja nie wiem jak was to moze nakrecać negatywnie dla mnie to jest zajebiste. Strasznie mi pomaga, zwlaszcza na depreche bo chce mi sie coś robić nie jest to wszystko takie męczące i wkurwiające. Z ludzmi sie przyjemniej gada nie boje się ich tak. Nie mam juz modułu walcz/uciekaj tylko posrednio. Relaks. Jak ktoś ma zbędne metylo co mu nie pomaga to chętnie zajmę się jego "utylizacją".

 

Haha, rozwaliłeś mnie tym komentem. Pozytywnie oczywiście. Dużo racji. Fajnie, że Tobie pomaga. Mam nadzieję, że znajdzie się więcej zadowolonych w tym i niebawem ja :). A powiedz mi śpisz normalnie ? Nie masz problemu nie wiem z prowadzeniem samochodu, codzienną pracą ?

Póki co z dystansem, nie nastawiam się na już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekinier, śpie " normalnie " cokolwiek to znaczy :) Wydaję mi się że po metylo nawet sen mi się poprawił, bo nie spie już tak w dzień i bardziej sie wysypiam. Lepiej mi sie wszystko robi, na serio, wiem jak to brzmi. Autem mi się jezdzi zajebiscie a w pracy łatwiej wywalczyć swoją rację i jakoś tak nie mam takiej schizy wielkiej że wszystko takie poważne i co ktoś powie zaraz się przejmuje jak stonka wykopkami.

Witamina C działa jako antyoksydant i pośrednio przez to może dzialać jak IMAO. Ale w dużych dawkach. Ja biore po kilka gram dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×