Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzien Dobry? Witam? Czesc? czy Czolem? Hallo? Hi? Hej? hmm..


exxexxcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich razem i kazdego z osobna, takim przywitaniem jak kto sobie zyczy:):)

 

Nowa osoba, w nowym otoczeniu powinna sie przedstawic i przywitac--wiec to czynie piszac tutaj...

 

Hmm...powitanie jest nadwyraz prosta rzecza do zrobienia i nie sprawia zapewne nikomu problemow,

co do kwesti drugiej (przedstawic)...jak dla mojej osoby to nielada wyczyn, jak w kilku zdaniach opisac wszystko to co chcialoby sie przekazac --

w jakim celu takie szczegolowe, wyczerpujace przedstawienie?...odpowiedz- jak dla mnie istnieje jedna- pewnosc ze inne osoby, ktore pomoga gdy przyjdzie problem, ktore wytlumacza i wyjasnia gdy pojawia sie pytania, ktore poprostu skomentuja jakas wypowiedz--beda dla mnie samej osobami mogacymi mnie przekonac bo znaja problem od podszewk i rozumieja skad sie wziely takie a nie inne okolicznosci, ktore tak a nie inaczej potoczyly losy mojej osoby...

 

Wstep sam mowi (chyba) za siebie Filozofowanie, rozmyslanie,glowkowanie to teraz nieodlaczna czesc mojego zycia,takie rozlozenie na czesci pierwsze jakiejkolwiek kwesti z mojego zycia, pozwala mi dosyc logicznie i mysle,ze raczej pozytywnie rozwiazac jakikolwiek problem...(moze nie tak do konca, bo problemy jednak sa...)-o tym moze gdzie indziej...i chyba (ciezko sie do tego tak na forum przyznac) przyszlam do Was po porady?? po pomoc??

 

Slowem przywitania, jeszcze raz Was Witam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×