Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam już tylko na święta, przed nimi jest tyle roboty, ale jak już w końcu przyjdą można się w pełni relaksować, jeść i pic i spać! :pirate:

 

Święta i po świętach, co roku ten sam scenariusz.

Zygać mi się chcę już tymi świętami, a ich jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Wpadłam zobaczyć co u Was w małej przerwie na dobrą kawkę. Zagryzam świeżo upieczonym ciasteczkiem.

Studzi mi się farsz do uszek, zaraz monsz - miszcz rozdrabniania wkracza z wielkim nożem... I wio do lepienia, młody już ćwiczy paluszki. ;)

A ja zupełnie bez energii jestem, ruszam się jak mucha w smole. Nie mogłam znów zasnąć, a potem co chwilę się budziłam. :bezradny:

Co wieczór troszkę ćwiczę jogę i zadania na kręgosłup i może zamiast mnie to wyciszać, to nakręca?

Dostałam od siostry jakiś preparat z magnezem ( ot bonusik pracy szwagra w firmie farmaceutycznej) i żłopałam dzisiaj, bo mi powieka drga. :shock: Taki tik przedświąteczny? ;)

 

mirunia, To dobrze Kochana, że lepiej się czujesz, oszczędzaj się, żebyś na święta i wolne dni była już w pełnej formie. Idziesz do pracy zaraz po świętach?

 

platek rozy, Biduszku, mam nadzieję, że już jest lepiej...

 

Ściskam obolałych, tych w ferworze przygotowań wspieram wirtualnie, nie przepracujcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, wreszcie sie doskladalam brzydko mowiac do "kupy " i za cos sie wezme . Chcialam po herbaty podjechac o herbaciarni bo mam je na prezentowej liscie.

Lek mam wolnoplynacy wiec wkurza mnie to dziadoswto jak olera.

Jutro do pracy.

 

mirunia :****** fajny przepis na karczek , u mnie mama podobnie robila :) Zajadalam sie nim zawsze :105::105:

 

kosmostrada, :****** Slonce no ale moze taki dzien? u mnie mgla straszna a P pisal ze u niego slonce piekne a to tylko z 5 km ode mnie . A ja w tym smogu tkwie :? Ile uszek robisz?

 

Ḍryāgan, ja wlasnie bede robila obiadek znaczy ziemniaczki mam obrane i mam kuraka z wczoraj , takiego na ostro podsmazanego na patelni ale bez tluszczu ;) i pieczarkwoa moge sie podzielic ;)

 

Little Red Fox, Sigrun, Hey Dziewczyny :******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany ale jestem urobiona...

Moje ciasto na uszka jest rewelacyjne w smaku, ale wałkuje się strasznie ciężko, a muszę je mieć na cieniutko ( aż widać wzorek z maty teflonowej ;) ). A jak bym czekała, aż młody złapie technikę wałkowania tego ciasta, to do jutra byśmy te uszka robili.

Nie mogę ruszać rękoma. :(

Ale uszka w zamrażalniku ( pyszne!), zostało mi ciasta, to zrobiłam pierogi z twarogiem na kolację.

 

Młody poszedł na spotkanie, monsz do pracy, a ja se leże.

Zaraz się zmobilizuje, wywałkuję resztki ciasta, skroję w kwadraciki, wysuszę i kiedyś zrobię łazanki.

 

platek rozy, Uszek ulepiliśmy 60.

U mnie bardzo ciepło, ale pochmurno. Myślę, że jestem niewyspana. Poza tym w nowym roku wybiorę się do lekarza, bo mam straszną męczliwość mięśni, może to czegoś objaw, jakąś anemię mam czy co. :roll:

 

Ḍryāgan, Dałabym Ci pierogów, ale nie wiem, czy lubisz na słodko. :smile:

 

Little Red Fox, No właśnie. Ja też bym popichciła więcej w amoku, ale czasu brak. Jutro robię pasztet, jak uda mi się dostać składniki.

 

Sigrun, Jakie pierogi lepisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, lubię dużą ilość marchwi :105:

 

Tyle mialam na dzis do zrobienia

Odpuść, niedziela :nono:

 

Zygać mi się chcę już tymi świętami, a ich jeszcze nie ma.

Ja chyba nie lubię świąt. :bezradny:

Zawsze się czuję trochę samotna, bo jesteśmy w bardzo małym gronie, z wyjątkiem tych kilku świąt, które mi się kojarzą z problemami w związkach.

I ludzie, którzy się zachowują jakby ich ktoś do czegoś zmuszał.

I marazm niedzielny do kwadratu ludzi, którzy nie umieją odpoczywać. :(

 

Dzisiaj odespałam dwa miesiące bez weekendu, wstałam dopiero na obiad. Teoretycznie powinno być ok, bo "należało mi się", ale przypomniało mi się, jak miałam depresję :-|

 

I nie wiem, co ze sobą zrobić. Chciałam iść dzisiaj na warsztaty tradycyjnych lalek, ale nie zrobiłam rezerwacji, poza tym nie chce w nocy chodzić w tym smogu, jutro jeszcze pracuję od rana.

 

Ze sprzątania chyba nici, to zdecydowałabym się chociaż, którą grę odpalić, przygodowo-logiczną o psychiatryku czy fantastyczno-strategiczną, która mnie zawsze uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Może masz rację, w końcu te leki, to nie są obojętne...

Koniecznie urlop weź, to sobie poodpoczywasz, jakieś małe rozpieszczenie zapodasz.

Ale dzielna jesteś z tym sprzątaniem, ja taki błysk to chyba na Nowy Rok będę miała. ;)

 

Sigrun, U mnie kupne by nie przeszły, wszyscy cały rok czekają na moje uszka. :D Dobrze, że pierogów chociaż nie muszę lepić dla całej watahy.

Miłego pierogowania więc!

 

Jestem kuchennym spryciulą, stwierdziłam, że coś jeść trzeba przez te dni, a zarobiona będę, więc wstawiłam postny bigosik - zostało mi grzybków z uszek, kapuchy prawie kilo miałam, suszone śliwki też i właśnie sobie pyrka. :105: Do tego będą łazanki domowe ( już się suszą) i po prostu mistrzostwo świata. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że tu wszyscy szaleją przy garach. ;)

Ja bardziej przy grach :P Chociaż nie umiem przejść prostej walki, którą kiedyś przeszłam za pierwszym razem. Rozumiecie, walka w point-and-klicku, tak że żeby zrobić unik, czeba się przełączyć na tryb chodzenia :hide:

 

Nikt mi nie jest w stanie poradzić, co z jutrem. Wstępne ustalenie takie, że jak będę mieć rano gorączkę, to wtedy dzwonię do szkoły z zaraz przed rozpoczęciem moich zajęć i się legalnie zwalniam :papa:

 

Nie wiem, co z resztą dobre rozpoczętego wieczoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×