Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten lek jest lepszy, bezpieczniejszy niz Xanax SR/XR o dlugotrwalym uwalnianiu ?

zależy co kto lubi .

W sumie bezpieczny jak nie mieszasz z wódą i jesz w miarę umiarkowanych dawkach .

Choć byli Tu i tacy co potrafili zjeść całą paczkę clona2mg i tylko sobie trochę dlużej pospać .

Jednak Ty bez tolerancji lepiej nie bierz więcej niż 2 tabletki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 - 100% racja... Clon bardzo dobry i silny.... tabletka trzyma 2-3 dni (okres półtrwania).... ja sobie chwale... a przy tym cena super...

bo nie całe 6zł za opakowanie.... wczesniej miałem Xanax.... słabszy ale też dobry za to opakowanie kosztowało mnie 35zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierzcie mi ze nie ktorzy maja mega wysokie libido im dluzej przyjmujesz tym to libio wraca.... tylko trzeba chciec i mieć bodźce ;D ;D ;D

trening czyni mistrza :P ja na 40mg nie narzekam na jego brak.....

 

Feniks, poczytaj o PSSD zanim zaczniesz kogoś przekonywać, że po paro wraca libido. Poczytaj na czym polega brak odczuwania bodźców dotykowych z narządów intymnych i anorgazmia. Wtedy pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary/stara wiem co to znaczy... i mowie ja pierwszy miesiac nie mialem ochoty... nie moglem miec orgazmu itp... ale z kazdym kolejnym razem bylem coraz blizej az wkoncu osiagnelem orgazm i wszystko wrocilo do normy.... poza tym byl tu wczesniej post kolegi że esci bardziej kastruje....

wszystko zalezy od organizmu i to jak tolerujemy dany lek... wiec nie mow mi ze kazdy od razu po PARO dostaje PSSD....

a przepraszam to temat o clonie czyli w parogenie o tym napisał kolega....

 

sorry za offtopic.....

 

czemu tak clon zadzialal na Ciebie ?? hm... tego nigdy nie wiadomo... na mnie po pewnym czasie tak zaczal dzialac Xanax....

czasami jest tak ze pierwsze tabletki mega dobrze zadzialaja.... i tak jest w 90%.... ale zdarza sie bo tez tak mialem ze wracajac do xanaxu nasilił on moje leki i dostałem ataku paniki.... tez sie nad tym kiedys glowilem czemu tak jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpha na pewno nie równa się Clonowi.... Większej bzdury nie słyszałem.

 

Clonazepam jest o wiele mocniejszy niż Alprazolam.

 

Clona mi wystarczało 0,25 A Alpra musiałem już prawie 1mg brać.

 

To jak to jest w koncu ?

 

Wg tego kalkulatora: http://clincalc.com/Benzodiazepine/default.aspx

 

1mg klona = 0,5mg xanaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój lekarz powiedział mi że maksymalnie można brać 3x dziennie.... ale to też zalezy od dawki....

dodatkowo powiedział, że można uzależnić się już od brania 1 tabletki dziennie.... wiec nie ma na to reguły....

Clonazepam ma służyć i być do brania doraźnego.... czyli jak czujesz się źle....

 

Peter007 - nie da się tego stwierdzić jednoznacznie.... bo Clonazepam np okres półtrwania ma nawet do 40h.... a Xanax SR czyli o przedłużonym uwalnianiu tylko 12-15h...

 

-- 20 gru 2015, 19:18 --

 

ja bym kalkulatorom nie wierzył bo np ten: http://www.benzodocs.com/converter.php?act=convert

pokazuje, że to 1:1.... każdy z nas jest inny każdy inaczej reaguje... nie da się tak po prostu porównać....

jeden działa krócej drugi dwa razy dłużej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie jak jest w tabelce benzo. Ja po klonie 1mg zlapalem amnezje i odcinka na pare godzin i potem przez reszte dnia zero lękow i aur padaczkowych. Po 1,5mg alpry tylko ziewalem a lęki prawie wcale nie zmalaly. Tolerancja w obu przypadkach zerowa. Co organizm to inna reakcja, ale 'srednio' klon=alpra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×