Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam umyć okna i posprzątać, pojechać jeszcze po resztę prezentów ale chwilowo padam ze zmęczenia, ale otwieram szafę i pięknie pachnie - na prezenty kupiłam herbaty i kosmetyki naturalne do kąpieli i jest tak pięknie, że co chwila idę niuchać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zrobię chatkę z piernika,a resztę dopiero w sobotę jak będę miała już wolne

Ale dzisiaj jest sobota, albo ja już tracę rachubę :mhm:

 

Pierwszy wolny weekend od niepamiętnych czasów, nie wiem za co się brać z tego szczęścia.

Zdążyłam się załapać na zniżkę w domu towarowym i parę prostych prezentów wykupiłam.

 

Dziwni ludzie do mnie dzisiaj piszą z krajów skandynawskich. Po pierwsze najlepszy kolega mojego byłego (tak, tego który sobie wczoraj kupił dom i obecnie mówi o sobie tylko w liczbie mnogiej), żeby mi zasadzić komplement w języku, który rozumiem pi razy drzwi. Po drugie basista, na którego koncercie kiedyś byłam, żeby mi zadać filozoficzne pytanie kim jestem (dodałam go do znajomych jakieś 2-3 lata temu). Tak na prawdę nie wiem o co im chodzi. Zamiast tego pan W. mógłby mi głupiego smsa wysłać, c'nie? :bezradny:

 

W ogóle taka sytuacja, koleżanka twierdzi, że jakiś facet jej zhackował system w telefonie i podsłuchuje ją. Bym nie uwierzyła, ale ona mówi, że sam jej cytował co mówiła do kogoś, ma skan jej paszportu i adres taty w Anglii :shock:

 

Pakuję prezenty, może ze dwie kartki napiszę, poskładam trochę szpargałów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Stoi w korku, albo w kolejce...

 

mirunia, No żesz, to masz atrakcje bidulko na weekend... :bezradny: Mam nadzieję, że już lepiej i jutrzejszy dzień będziesz miała spokój. Ty już odpoczywaj Kochana, bo słabiutka jesteś pewnie po tych sensacjach, a jeszcze ta rana na plecach. Ściskam!!!

 

cyklopka, No mógłby wysłać tego smsa... No ale nic nie zrobisz. :?

Za nic się nie bierz, jak nie musisz, delektuj się tym wolnym. :smile:

 

No, ja mam gros zakupów zrobionych, w poniedziałek postoję sobie w mięsnym i gdzieś muszę zdobyć śledzia.

Cudna wiadomość na mnie dziś spłynęła - wielość żarcia goście przywiozą. Więc nie ma wymówki , będzie sernik.

 

Dziewczynki, ja okna jutro myję... I robię uszka, piekę kolejne ciastka... Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy dziewczyny zarobione :hide:

 

cyklopka, No mógłby wysłać tego smsa... No ale nic nie zrobisz. :?

Życzenia raczej złoży. Terapeutka tak mówi i koleżanka też :great:;)

 

Za nic się nie bierz, jak nie musisz, delektuj się tym wolnym. :smile:

Jak parę książek poukładam czy kartkę zaadresuję, to mi korona z głowy nie spadnie. Oprócz tego słucham muzyki i zaraz będę degustować piwo z importu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja w tym roku wigilię spędzam z rodzicami męża, wszystkim się podzielimy, a niestety wszyscy pracują w tym dniu, więc będę miała dużo pracy, zrobię swój słynny barszczyk :pirate: tylko kogo zatrudnię do lepienia pierogów i uszek? Dziś się zastanawiałam co zrobić na obiad w 1szy dzień świąt i już szukałam przepisów na pieczone szynki, jak do mnie zadzwoniono z zaproszeniem na świąteczny obiad :105: tak więc szukam przepisów na coś dobrego na 2 dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani witajcie :********

Ja dzis zagoniona bo bylam na zakupach rankiem na takim placu , wpradzie nie jest najblizej mnie ale sprzedaje na nim babcia ktora ma wlasne jarzyny i kszonki i barszcze wiec sie zaopatrzylam u niej we wszystko ---dodatkowo miala suszone owoce i nabralam cala fure do tego fit bigosu i do barszczu sliwek ... no i dostalam gratis zakwas na zurek :) bede miala na zupe :)

Pozniej bylismy po rybe w rybnym , nastepnie w markecie i zakupy mam juz prawie cale na swieta zalatwione .

W nocy nie spalam niestety bo ten z dolu pajac robil awanture od 22 do 9 rano i jak tam zeszlam to mi zaczal grozic ze jego koledzy mi wpier.... bo ja sie na niego uwzielam :roll::roll::roll: zadzwonilam na policje to przyjechali , chwila ciszy byla i pozniej od nowa. Nie spalam wcale.

 

A teraz cos mnie lęki zlapaly i tak to jest.

 

mirunia Kochana :******** moze zadzwon do tego lekarza i spytaj czy ten antybiol brac po takich sensacjach???

 

kosmostrada dalej taka nerwowa czy dzis lepiej?:********

 

cyklopka :******** zarabiscie wygladalas na premierze SW :great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, ja uszka robię jutro, gotuję i zamrażam, na Wigilię tylko chwilę we wrzątku i są super.

Chyba barszcz też wymodzę ( z pieczonych buraczków), bo niby przynoszą , ale taki na zakwasie, a mi on nie smakuje, psuje moje uszka. Będą dwa do wyboru. :bezradny:

 

Zosia_89, Medal dla Pani! ;)

 

platek rozy, Trochę mniejszy nerw, staram się wyluzować... :roll: Gdybym mogła nie iść do pracy, no ale niestety wolne mam po świętach.

Ale masz z tymi sąsiadami. :hide: I nic nie poradzisz...

 

Zaraz się zbieramy do knajpy, na nasze darmowe jedzonko, trochę późno na obżarstwo, ale tak wyszło. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Pierwsze noce najgorsze "ciemno wszędzie, głucho wszędzie", ale przyzwyczaisz się, taka natura ludzka, że się adaptuje... Włącz muzę , radio, czy telewizor, żeby tak cicho nie było.

Włączanie radia, brrr, idea ohydna pod każdym względem. Ja bym dużo dała za trochę ciszy.

 

Ale teraz leci nowe Iron Maiden, a degustacja piwa prezentuje się tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×