Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

szaraczek, ja myślalem że ty jesteś ona.

spoko ja tą samą technike stosuje na interia czateria i cisne beke ze stulejarzy którzy wierzą w glupoty ktore wypisują w nieskonczonosc.to jest zajebiste obok wybijania otworów w puszkach po konserwach i lotach widokowych nad miastem.poco mi ludzie i rzeczywistość?boje sie ludzi.w realu z ich uścisków można by zrobić co najwyżej zupę pomidorową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ty jesteś kurva mungoł, mungoł nad mungoły, najpierw dojebałeś się nie słusznie do mnie, później nie słusznie mnie oskarżałeś, później mnie trollowałeś. Wypierdalaj kurvo z tego forum, albo cie namierzę i pojadę do ciebie, jebana kurwo, szaraczek wypierdalaj stąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś na temat samotności, ale po przeczytaniu dwóch poprzednich stron nagle ochota przeszła, w każdym, razie mnie pomogło. :smile:

 

@abrakadabra xx

W zależności od osoby stosujemy jedną z form:

Pochamuj się Panie!

Albo opanuj się Chamie!

 

Rozpocznijmy grę, wybierz właściwą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, wiesz jak to jest? jak się opanujesz wyjdziesz na człowieka, nawet jesli nie będziesz miał racji, jeżeli kurva się opanuje a ciebie poniosą emocje masz przejebane, i na odwrót, jeśli kurvę poniosą emocję dodając jego czyny wtedy on ma przejebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, ty jesteś kurva mungoł, mungoł nad mungoły, najpierw dojebałeś się nie słusznie do mnie, później nie słusznie mnie oskarżałeś, później mnie trollowałeś. Wypierdalaj kurvo z tego forum, albo cie namierzę i pojadę do ciebie, jebana kurwo, szaraczek wypierdalaj stąd.

abrakadabra xx, Tym postem tylko potwierdziłeś swoją "klasę". Nie wiem czy wiesz, ale wyzwiska + zastraszanie są w tym kraju karalne. Twój post został zgłoszony Moderatorom tego forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, Niemal każdy Twój post w tym temacie narusza któryś z punktów regulaminu. Od obelg poprzez zastraszanie po kpiny z regulaminu. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie łamię regulaminu. Spójrz jak dużo nas dzieli. Z praktycznie każdego Twojego postu wylewa się nienawiść i agresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, czyli co, nie poczuwasz się do odpowiedzialności, żeby mi wyjaśnić za co dostałem ostrzeżenie. Czyli, kurva co, pisz mi tutaj natychmiast, ja też mam władzę nad ludźmi wiec nie jesteś la mnie nikim wyjątkowym. Za co kurva dostałem ostrzeżenie. Napisz publicznie albo jak się boisz napisz mi na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, i co artemizja potrafisz tylko mnie udupić a kim jesteś w rzeczywistości, po za forum jesteś nikim,nawet nie potrafisz argumentów przytoczyć, dlaczego mnie udupiłaś, ja swoich pracowników nie gnębię bez powodu, widocznie twoje problemy za dziecięcych lat nic ci nie dały do myślenia, a może zapomniałaś już o nich i czujesz się wielką panią, która tu rządzi, to prawda, rządzisz, ale niczym się nie różnisz od frajera który włada rozkazami, uprzednio nie rozpatrując sprawy, też mam władzę nad innymi w swojej pracy ale ja w przeciwieństwie do ciebie podchodzę do roboty rzetelnie a nie tak jak ty na odwal się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to kurva jest na tym forum, jedna wielka pani decyduje o twoim losie, nie zapoznając się uprzednio ze sprawą. I Żyjesz sobie jak biedny żuczek bo wielmozna pani tak rozkazała. Ciekawe jakby jej zycie nie powiodło się po jej myśli i została by jedną z użytkowniczek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×