Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Christina, no ty się wydajesz taka kontaktowa. Zresztą chłopacy do ciebie tutaj zarywają, Marciny, Filipy a ty tylko sobie przebierasz. Z tym było beznadziejnie a z tym się nie umówię. To pewnie jakaś zajebista jesteś, dlaczego piszesz o tym na tym forum? Ja dopiero jak spadłem na dno zacząłem tu się umawiać z dziewczynami. Wcześniej normalnie w realu później przez internet, randki, sympatia itp. a później tu pisałem jak mi jest źle i że w ogóle potrzebuję kogoś... Czemu nikt w realu cię nie podrywa i czemu tam nie przebierasz sobie w chłopakach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć (już tyle tu napisałem), jest przejebana i nic tego nie zmieni. Możesz tu pierd#olić ile wlezie i tak to nic nie da, musisz zacząć coś robić, wtedy dopiero może coś się zmienić. Nawet pomimo swoich lęków depresji itp. musisz zacząć coś robić, o ile jeszcze tak bardzo się nie zatraciłeś, że już nie chce ci się nic już robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie Abrakadabraxx to nie rozumiem Twoich 2 ostatnich postów.

 

Wiesz przypomniło mi się , że długie lata żyłąm pogrążona w myślach o karierze, w spokoku, ostaatnimi czasy szczęściu.

 

Po zmianie pracy w lipcu się popierdoliło w moim mózgu.

 

 

A nie będę się spotykać z kimś kto mnie nie pociąga fizycznie ani nawet charaktere ani nawet rozmową.

 

A mnie nie podrywają. Ostatnio mnie żonaty poderwał i do szamba wrzucił potem.

 

A przedtem to w zasadzie nikt. i nikt kto by mi się pdobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum przypomina wiernie grotę wyrwaną przez podziemny wybuch jądrowy na odpady promieniotwórcze.przypucujesz że miałeś do czynienia z psychiatrią i nie wychylaj sie poza to forum w którym czujesz sie po części jak w domu,pałaj wrogością do tych co uważają się za normalnych tak jak oni do ciebie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, Przepraszam, że się wtrącam, ale nie wytrzymuję dłużej tak biernie czytając tylko. Denerwują mnie Twoje ostatnie posty. Tu na tym forum jest wielu (jeśli nie większość) normalnych ludzi! Niektórzy są dużo bardziej normalni od tych, którzy nie pomyśleliby się nawet zarejestrować na tym forum :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×