Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że kiedy wszystko jest ok , jest się wesołym to nawet najblliższe osoby, tak zwane tolerancyjne są przy Tobie a jak jest Ci źle to każdy się odwraca bo nie może już znieść marudzenia.......

Dobrze, że idę do lekarza niedługo.......nie wiem czy można mi coś dać jeszze.......

też czuję się zła.......

A ja chciałam tylko tzw."troche miłosci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie chcę umierać, niczego mi właściwie nie brak, ale nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy i nie mam motywacji do czegokolwiek. Jestem znudzona, zmęczona, chcę nie być.

Mam podobnie do Ciebie brak mi dziewczyny przez to, że jestem brzydki, ale w innych dziedzinach czuję się spełniony wręcz nawet zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie chcę umierać, niczego mi właściwie nie brak, ale nie chce mi się żyć, nic mnie nie cieszy i nie mam motywacji do czegokolwiek. Jestem znudzona, zmęczona, chcę nie być.

Mam podobnie do Ciebie brak mi dziewczyny przez to, że jestem brzydki, ale w innych dziedzinach czuję się spełniony wręcz nawet zadowolony.

Nie masz dziewczyny bo sie pławisz w swoich urojonych przekonaniach o swojej brzydocie Ty ty lubisz ,upajasz się tym gdyby tak nie było zamiast narzekać bez ustanku zajałbyś się pozytywnymi aspektami życia wolisz monotematycznie marudzić narzekać.... powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, no dokładnie.

A Ty czemu w ogóle nie śpisz o tej porze? Już mi tutaj z powrotem do łóżka i lulu ;)

Tak jest już znikam ;) pod warunkiem,że zaspiewasz mi kołysanke bez tego ani rusz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×