Skocz do zawartości
Nerwica.com

kupie klonazepam-pilnie!


dorian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem jakie to paskudne jak lekarz przepisuje ci takie leki latami a potem nagle bez ostrzeżenia odstawia.

Dorian idź do internisty poproś o receptę a potem poszukaj jakiegos innego lekarza być może on Ci pomoże i nie będzie takim imbecylem.

Moja cudowna Pani doktor mało mnie nie wykończyła takim postępowaniem. Teraz umyła rączki. Najpierw faszeruje człowieka latami takimi prochami u mnie cloranxen a potem jej się z dnia na dzień odwidziało...

Mnie pomógł doraźnie internista wyjaśniłam sprawę i przepisał mi opakowanie, umówiłam się do innego psychiatry.

To nie znaczy wcale,ze mi się podoba branie benzo ale tak nagle nie można odstawić. Trzeba na spokojnie i powoli.

Powodzenia Ania

Ps. Najlepiej idź dzisiaj bo długi weekend

 

[ Dodano: Czw Kwi 27, 2006 1:48 pm ]

Aha wiem ,ze to głupio brzmiało z tym co napisał Dorian ale on podejrzewam jest nieźle przyparty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jakie to paskudne jak lekarz przepisuje ci takie leki latami a potem nagle bez ostrzeżenia odstawia.

Dorian idź do internisty poproś o receptę a potem poszukaj jakiegos innego lekarza być może on Ci pomoże i nie będzie takim imbecylem.

Moja cudowna Pani doktor mało mnie nie wykończyła takim postępowaniem. Teraz umyła rączki. Najpierw faszeruje człowieka latami takimi prochami u mnie cloranxen a potem jej się z dnia na dzień odwidziało...

Mnie pomógł doraźnie internista wyjaśniłam sprawę i przepisał mi opakowanie, umówiłam się do innego psychiatry.

To nie znaczy wcale,ze mi się podoba branie benzo ale tak nagle nie można odstawić. Trzeba na spokojnie i powoli.

Powodzenia Ania

Ps. Najlepiej idź dzisiaj bo długi weekend

 

[ Dodano: Czw Kwi 27, 2006 1:48 pm ]

Aha wiem ,ze to głupio brzmiało z tym co napisał Dorian ale on podejrzewam jest nieźle przyparty

Ja mialem podobnie z tym ze lekarz mi przepisywal clonozepam i potem mialem odstawiac i jak to odstawianie troche nie wyszlo to tez sie odwrucil i zaczol mi przy mnie szukac innego lekarza bo powiedzial ze on mi nic wiecej nie poradzi :roll: wiec ja tez wiem co to znaczy z tym ze ja zmienilem lekarza i jeden byl przeciwny braniu benzo i nic mi nie przepisal z tej grupy na szczescie mialem jeszze w domu troche bezno zeby brac i na wizycie u nastepnego powiedzialem ze mam problem z uzaleznieniem od benzo i mi przepisal cloranxen i co tydzien mam odstawiac 1 tabletke choc i tak mi sie wydaje ze jak dla mnie jest to za szybko.

Zalozycielowi tematu chetnie bym odstapil swoj clonozepam ktory mi zostal choc jest go nie duzo ale sam walcze z uzaleznieniem i on sobie lezy tak na wszelki wypadek gdyby bylo naprawde ciezko. Wiec ja go rozumiem choc fajnie sie mowi zmien lekarza jak ma kase to najlepiej prywatnie bedzie szybciej gorzej jak nie ma zanim sie dostanie do lekarza to pomeczy go strasznie to odstawianie i jak przyjdzie do wizyty to bedzie po ptokach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×