Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja też ostatnio narzekam na chroniczny brak czasu, dopijam kawę i lecę po leki dla mego lubego, później obiad, później praca, muszę prezenty wszystkie dokupić :hide: na dodatek nie mam z kim na te zakupy jechać, a wiem że jak nakupię mąki i cukrów na wypieki, innych smakowitości na święta to sobie nie poradzę, zawsze mogę sobie taką torbę zakupową na kółkach kupić jak mają emerytki :lol:

 

jeszcze trzy dni do urlopu, zbliżam się do zrealizowanego planu sprzedażowego, więc mam nadzieję, że jak przekroczę granicę zacznie się świąteczna radość i spokój.... 8)

 

dzień dobry wszystkim, tulam zlęknionych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś na szczęście ogarnęłam swój lęk.Siedzę w pracy,pogoda ciulowa.Zimno mi,słabo dziś grzeją.Spać się chce.

Wolne będę miała dopiero od 23,a jeszcze dużo mam do zrobienia przed Świętami:sprzątanie,ubieranie choinki,gotowanie,pieczenie chatki z piernika i ciast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

A co tu taka bezsenność na Spamowej?

 

mirunia, Hej Kochana ! Fryzjer to już pikuś w porównaniu z ostatnimi wrażeniami. ;) Dobrze, że ładnie się goi. :great:

 

platek rozy, Słońce myślę, że lichość Ci minie, jak już będziesz spokojniej do tej pracy chodziła. Pięknie Ci to idzie, powiedziałabym ekspresowo, ale daj sobie jeszcze trochę czasu. Główka musi się przestawić.

Masz fajny dzień dzisiaj w robocie, a jutro piąteczek , więc głowa do góry!

 

PannaNatalia, Hej! Ja dzisiaj robię szczegółową rozpiskę zadań. Ale czarno to widzę... Urobię się jak wół, a tego nie chcę.... :bezradny:

 

Cześć Chłopaki, cześć podróżna Carica Milica ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×