Skocz do zawartości
Nerwica.com

TIORYDAZYNA (Thioridazin) [WYCOFANY!]


newgirl

Rekomendowane odpowiedzi

No to niewiele wiemy o tym leku :? Ponoć stosowany jest już u dzieci poniżej 5 roku życia. Nie jest "groźnym" lekiem i niewiele łączy go z lekami które my dorośli stosujemy. Ponoć bezpieczny i sprawdzony przez pediatrów i psychiatrów dziecięcych.

 

Potrzebuję więcej informacji na temat Thioridazinu.

Ktoś z Was stosował..?

 

[ Dodano: Pią Cze 30, 2006 6:19 pm ]

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję i jest OK!!!Mam nerwicę i dobrze na mnie działa tzn.nie usypia tylko umiarkowanie uspokaja-tak,że potrafię normalnie funkcjonować.Oczywiście troszkę przytyłam...ale i tak się nie załamuje bo wcześniej byłam chuda jak patyk:)Zażywam najmniejszą dawkę-10mg ale 3 razy dziennie do tego"HYDROKSYZYNĘ"-raz lub dwa razy.

THIORIDAZIN mi odpowiada-w porównaniu z innymi mocnymi lekami,które wcześniej zażywałam-ASENTRE I SEROTAX nie powoduje przede wszystkim tak wiele skutków ubocznych!

Polecam! i Pozdrawiam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaczalem uzywac. Neurolog przepisal mi 25mg wieczorem przed snem. Cierpie na nerwice.Na jakis czas udalo mi sie nad nia zapanowac dzieki samej psychoterapii, ale pojawily sie u mnie tiki nerwowe glowy, bardzo dla mnie krepujace. Tak czy siak dzis caly dzien chodze po tym leku dosc zakrecony, ale to chyba normalne pierwszego dnia terapii. W kazdym razie jestem spokojny i neurolog powiedzial ze moge smialo po nim wsiadac za kolko. (oczywiscie przy takiej formie podawania leku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×