Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, tylko nie zacznij teraz Ty marudzić, że jesteś "nie w typie"

Cześć wszystkim

Cześć.

Ja już dawno to stwierdziłem, ale w odróżnieniu do Owsika pogodziłem się z tym, więc dużo mniej o tym piszę niż on.

Ale ty jeszcze możesz brodę zapuścić, a on ma słaby zarost.

A widziałaś jakiekolwiek moje zdjęcie z zarostem, robione z prawej strony? Pewnie nie, bo zawsze robię z lewej, bo z prawej mam strasznie rzadki zarost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to morzecie sie umuwic na jaki wino

Tylko że ja do niego pojadę i się napiję i jak potem wrócę? W nocy autobusy na moją wioskę nie kursują. Z resztą hobby to jest chłopak rozrywkowy i ambitny i woli się spotykać z dziewczynami niż z jakimś smętnym wytrzeszczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :******** , zyje , wrocilam po 17 do domku.

W pracy nawet , nawet poza momentami gdy lapala mnie dereala i nie wiedzialam gdzie jestem i wtedy lęk . Mialam do ogarniecia duzo papierologii bo koniec roku sie zbliza i siedzialam z nosem w papierach do 13.30 a pozniej poszlam do banku z pieniazkami pracowymi . Sama prace zaczynam lubic , moge spokojnie zjesc sniadanie , wypic herbate i porozmawiac z kolezanka od angielskiego gdy ma przerwe miedzy zajeciami.

Dzis od kursanta dostalam czekoladki bo stwierdzil ze jestem mila i ze za to ze odlozylam mu okulary ktore zostawil i na niego bezpiecznie czekaly... Ten Pan juz trzeci raz zgubil okulary :D raz na wycieczce do Bunkra sztuki :D

W tramwaju mi sie zle jechalo , zlapalam lęk ale to godzina gdzie tramwaje nabite bo to godzina szczytu.

Gdyby nie ta francowata dereala i wtedy lęk to byloby dobrze.

A i popsul mi sie telefon i teraz nie jestem mobilna na miescie bo mam starego grata :why::why::why::why:

 

mirunia za dzielnosc moc usciskow ! :*********Rana sie szybko zagoi i bedziemy teraz obie pozszywane :P

 

kosmostrada jak sie dzis masz? co porabiasz :*********

 

 

Ḍryāgan, to bedziesz jako ja i mirunia samowystarczalny w mieszkanku wlasnym ;) damy rade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, powolutku, do urlopu jeszcze tylko 4 dni robocze, a jutro do mojego korpo prezes przyjeżdża i chce z każdym się spotkać, uj że to ponad 100 ludzi :pirate: ja na jutro planuję roladki z brokułami i fetą, więc się zastanawiam czy zrobić farsz wcześniej, a jutro tylko zawinąć mięsko i upiec :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×