Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Jechanie na uczelnię o 16 ( w tą pogodę to prawie jakby była północ ) i śpiewanie sobie na cały głos piosenki Lao Che : ''echo wnyki stawiało, wodząc owieczki i wciąż podjadając z misiej miseczki'', a jako że palę i szybę miałam otwartą, to wciąż nie wiem, czy cały przystanek się do mnie uśmiechał, czy raczej śmiał ze mnie :D Ale jakoś tak miło... :) przynajmniej humory poprawiłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadomość że to pierwsze święta bez mojego toksycznego ojca-alkoholika który zrujnował całe moje dzieciństwo i dalej rujnuje naszą rodzinę. I musiało się tyle stać żeby w końcu spędzić głupie święta bez alkoholu i udawania jaką to jesteśmy super rodziną,bo przecież nie jesteśmy patologią,głowa rodzina nieźle zarabia,ma dom,modne ciuchy,kasę a że pije piwko ewentualnie 2 flaszki dla smaku to tak bywa. I dziś tak na prawdę sobie uświadomiłam że w końcu mogę byc spokojna i w końcu bedzie wszystko tak idealnie jak zawsze od dziecka sobie marzyłam :) bez krzyków,nerwów,pospieszania i krytykowania że "ta debilka nie potrafi nawet porzadnie posprzatać" :x i nie będę słuchać jak gnębi moją mamę chociaż pewnie nie raz pomyślę w trakcie kolacji czy nie musi ona wzywac znowu policji i czy jej nie uderzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę do fryzjera i na shopping... W końcu jakieś zmiany i może w końcu kupię sobie ciuchy a nie tylko dziecku.Chociaż jakbym miała mu kupic to by mi sprawiło jeszcze większą radość ale czas zapanować nad zakupoholizmem na działe dziecięcym i pomyśleć w końcu o sobie.. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×