Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!

 

U mnie z rana popadało coś na kształt drobnego śnieżku, przez chwilę i już nie ma. Taki żarcik pogodowy - ale co, że w sensie że zimy nie ma? ;)

Wstałam bardzo nieciekawa, ale poszłam na terapię (bardzo owocna sesja), potem podjechałam do lidla i Alleluja! dostałam mielone migdały, jakaś jedna torebka się zawieruszyła. Będą więc ciasteczka migdałowe. :yeah: Odebrałam książkę o rybach, ale nie miałam kiedy przejrzeć.

W pracy na razie pustki, kwiat Zbyszek na razie w formie, a ja piję pierwszą kawkę, niestety paskudną bez mleka.

Żeby nie było, że wszystko już si, potwornie mnie boli w plecach, chyba od tego kaszlu...

 

Miłego dnia!!!

 

cyklopka, mam nadzieję Kochana, że już Ci nastrój się poprawił. Takie poranne strachy upierdliwe są ( kto to w ogóle widział tak zaczynać dzień, a dla mnie to codzienność), ale z reguły mijają.

 

PannaNatalia, Trzymaj się, niech szybko przejdzie!

 

Cześć Chłopaki, jak dziś nastroje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada-w niedzielę dostałam od siostry tą książkę o rybach z Lidla,ale nic ciekawego nie znalazłam w niej.

Niedługo Święta....wczoraj rozłożyłam nową choinkę(220cm)żeby ją ubrać będę musiała stanąć na krześle :D Mało czasu,a ja nie jeszcze nie mam pomysłu na dania...

 

Właśnie parzę sobie melisę,chciałabym umieć się wyluzować i pozbyć lęku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Kiedy się wybierasz na badania, że ta obcesowo spytam?

To jest właśnie ciężka sprawa. Miałem robić wczoraj, więc nie piłem w nocy i po jakimś czasie takie mnie lęki ogarnęły i głupie myśli że bałem się wyjść z domu. Kiedyś miałem tak po dwóch trzeźwych nocach, teraz po jednej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×