Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

WolfMan cóż nie mam obowiązku odpowiadać Ci na to pytanie. Nie wiem dlaczego to, aż tak Ciebie interesuje. Czuję pewną obawę. Bo nie jestem gejem czy zoofilem. Wiem, że uwielbiasz mój wątek, ale takie rzeczy to znajdziesz na innych stronach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Ale ja mimo wszystko,osiągnąłem w życiu sukces,mam wszystko co dla Ciebie jest w sferze marzeń,a że czasami mi się system zawiesza no cóż tą przypadłość mam od niedawna i ubolewam nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Osiągnąłem-jestem o wieleee starszy od Ciebie tak że zdziwiłbyś się.

Mimo wszystko przestań marudzić,chociaż po tym wątku widzę że jesteś mega malkontentem.Weż się za Siebie i ruszaj do boju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz ja nie wiem co ty rozumiesz przez pojęcie sukcesu? Dla mnie sukcesem było by stworzenie związku z fajną dziewczyną, ale sam stwierdziłeś, że jestem brzydki. Więc wnioski wyciągnij sobie sam. Są ludzie, którzy żyją dla ekstremalnych sportów dla nich sukces znaczy coś zupełnie innego niż dla mnie i myślę, że dla przeciętnego kowalskiego także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problem nie jest skrajna brzydota, tylko to, że mam bardzo aseksualny typ urody dlatego jestem tak wiecznie nie w typie. Poza tym bardzo mocno nad tym się zastanawiam, czy przypadkiem nie może być też tak, że w niektórych krajach nie odpadał bym, aż tak często przez swój typ urody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim problem nie jest skrajna brzydota, tylko to, że mam bardzo aseksualny typ urody dlatego jestem tak wiecznie nie w typie. Poza tym bardzo mocno nad tym się zastanawiam, czy przypadkiem nie może być też tak, że w niektórych krajach nie odpadał bym, aż tak często przez swój typ urody?
haha...i wszystko jasne...Tobie chodzi o to ze nie masz sie z kim bzykac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun Bardzo Ci dziękuje za twe cenne uwagi i głęboką mądrość jaką starasz mi się przekazać tak często pisząc w tym temacie. Mogę stwierdzić, że z jednej strony bardzo mi to imponuje, ale z drugiej strony czuję się onieśmielony, że taka osoba jak ty mi odpisuje. Nie wiem czym zasłużyłem na ten zaszczyt, że taka osoba guru tego forum tak często zagląda tutaj. Dziękuje za te posty, które w noszą tak dużo do tego tematu. Muszę przyznać, że ich głębia i twój nie spotykany altruizm jest nieraz nie zrozumiały dla mnie. Ale wierzę, że kiedyś to pojmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zablokować temat każdemu oprócz Owsika i temat będzie załatwiony :)

Owsik nie będzie narzekał, że ktoś mu blokuje temat a użytkownicy inni nie będą go obrażać.

Wilk syty i owca cała itp..

Owsik ma taki fejm teraz, że nawet w nocy nie śpi i odpisuje zamęczysz się tym odświeżaniem tematu co kilka minut przez całą dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluepb, ale kombinujesz ;) nic już nie trzeba, wystarczy jeden stanowczy wpis moderatora taki jak powyżej, a później ewentualna reakcja i sprawa załatwiona.

 

no a wracając do tematu to Owsik nie myślałeś o niedowidzącej kobiecie? Już kiedyś proponowała Ci to bittersweet pamiętam...

myślę, że to dobra opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk lubisz denat haha

każdy kto od świtu do świtu pisze o swoim brzydotnictwie i każdego kogo nie stać na dentystę i rehabilitację lubi denat.bo nie każdy wygrywa kumulację genetyczną i nie każdego stać na leczenie kanałowe i masaże/krio/laser/magneto/wirówki/sollux przez lata.natomiast KAŻDY może nazbierać po śmietnikach puszeczek i będzie za to 3zł.denaturat kosztuje 3zł.popularna recepta dla niezależnych i żyjących poza społeczeństwem.tu puszeczka tam puszeczka i 3 złote dla kloszardka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×