Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, aaa widzisz. I o tym mówię, rzecz gustu. Ja lubię właśnie takich "chłoptasiów" a`la owsik.

Oj, uprasowałabym ja Ci koszulę... Uprasowałabym... Bo jej stan wymemłania jest dla mnie nie do przyjęcia... :twisted: Tak bym ją na desce zmachała, że hoho... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, z tego co czytam, to jesteś osobą o wielu zainteresowaniach i jesteś oczytanym człowiekiem. Ja nie.

Tępawy jesteś, jeśli chodzi o zacięcie w Twoim przekonaniu o swojej obrzydliwości. To tylko przekonanie. Ale to nie chodzi o tępotę intelektualną, tylko emocjonalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, wszystkie? Serio? Człowieku, albo musisz zmienić okulary albo ja mam baaaaaaaaaaaaaaaaardzo wypaczony gust... :roll: Nie będę nikogo wymieniać po nickach ale gwarantuję Ci, są brzydcy. Naprawdę brzydcy... Tobie dużo do nich brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam paranoi, ale fakty są takie, że dla właściwie każdej kobiety jestem tutaj nie w typie za sam wygląd. Czyli jest cacy, ale nie jesteś w moim typie. Nie chodzi mi o jakiś podryw. Tylko chcę pokazać jak źle jest. Co widać w tym temacie idealnie. Na tyle kobiet jakoś jestem nie w typie. Ciekawa zbieżność co. Tylko, to nie jest przypadek to świadczy jak mam źle ze swoim wyglądem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Arabowie to nie tylko islam. To też chrześcijanie na przykład z Kościoła koptyjskiego.

Koptowie stanowią w Egipcie nie-arabską mniejszość etniczną, to najprawdopodobniej potomkowie starożytnych Egipcjan, którzy przyjęli Chrześcijaństwo bardzo wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż Arabowie to nie tylko islam. To też chrześcijanie na przykład z Kościoła koptyjskiego.

Koptowie stanowią w Egipcie nie-arabską mniejszość etniczną, to najprawdopodobniej potomkowie starożytnych Egipcjan, którzy przyjęli Chrześcijaństwo bardzo wcześnie.

Tak rozumiem, ale zarówno oni jak i Arabowie nalezą do tak zwanej grupy Chamito-Semickiej. Oczywiscie to pewna grupa językowa, ale także w tym wypadku zapewne i etnos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×