Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Psychotropka`89 no i widzisz wyszło szydło z worka, że Twój eks rzekomo taki brzydki był ładniejszy ode mnie.
Padłam. Ty tak na poważnie? :hide: Ten eks to żaden przystojniak nie był rysy twarzy miał bardziej korzystne dla mnie ale to da mnie

Ale z czym na poważnie?

Sorki ale jutro jadę na pogrzeb i trochę przydymiona jestem...

Nie denerwuj mnie i przestań już mi o nim nawijać! :twisted:

chodzi o wypowiedz owsika tą Psychotropka`89 no i widzisz wyszło szydło z worka, Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, dajmy już spokój z moim eks. Dla mnie to żal, że się z nim spotykałam. Z owsikiem bym się chętniej na mieście pokazała, ale bardziej szczegółową relację zdam jak się z Nim spotkam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym, że moja twarz się nie podoba jest nieatrakcyjna. Nie w typie nie w guście dla każdej kobiety. W tym tkwi problem i wiem co piszę.
czy dla każdej to tego nie wiesz :roll: I tak cięzko ocenić urodę tylko z fotki.

Prawa statystyki i moje doświadczenia. A dla Ciebie khaleesi jestem w typie chodzi o fizyczność czy nie? Odp szczerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, mówię prawdę! Nie żartuję sobie z ludzi, ani się nimi nie bawię. W ostatnich dniach Ci cisnęłam ale wytłumaczyłam Ci dlaczego. Sytuacja rodzinna się do tego dołożyła i PMS. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo ubytków, ale tego nie widać.

aya mam 2 ósemki leczone kanałowo,2 siódemki dwukrotnie leczone kanałowo i czwórke leczoną kanałowo.dziury się nie liczą.

Rozwalasz mnie... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym, że moja twarz się nie podoba jest nieatrakcyjna. Nie w typie nie w guście dla każdej kobiety. W tym tkwi problem i wiem co piszę.
czy dla każdej to tego nie wiesz :roll: I tak cięzko ocenić urodę tylko z fotki.

Prawa statystyki i moje doświadczenia. A dla Ciebie khaleesi jestem w typie chodzi o fizyczność czy nie? Odp szczerze.

Po fotce to mogę jedynie napisać ogólną ocenę
Problem tkwi w tym, że moja twarz się nie podoba jest nieatrakcyjna. Nie w typie nie w guście dla każdej kobiety. W tym tkwi problem i wiem co piszę.
A każdy jest w guście każdego? Znaczy wiesz ja gustuje w typie "arabów" ciemna skóra, brunet odpowiednio zakreślone rysy twarzy więc ciezko znależć to u Europejczyków. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, mnie od arabów odrzuca... Nie żebym była rasistką, czy coś... No dobra, jestem...

W dodatku te przerażające czarne oczy, wyglądające jak gnijące zębodoły... < nieboszczyk, you know what i mean :lol: >.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja wiem. Ale mnie się tacy nie podobają. Ja lubię mężczyzn z jasną karnacją, o niebieskich oczętach... ;)

owsik, przestań się znów nakręcać! Spotkamy się to Ci powiem jaki feler masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×