Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, jestem mężatką ale mam podobnego kolegę do Ciebie i... nieważne... I tak uznasz, że jestem hipokrytką i ściemniam, żeby Cię pocieszyć. ;)

Nie skreśliłabym Cię za wygląd na pewno. Jak jesteś z małopolski, to spotkajmy się i powiem Ci prosto z mostu w czym tkwi Twój problem. Serio, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chętnie bym się z owsikiem spotkała i zobaczyła co tak na prawdę jest z nim nie hallo, bo w "szpetną, obrzydliwą twarz" nie wierzę już. Może to być np.: głos , może to być znowu dziwna gestykulacja, pewnie wiecie o co mi chodzi :P , może to być egoistyczna forma rozmowy .

Głos mam akurat ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, jesli mam być szczera szczególnie brzydkich nie widziałam wręcz przeciwnie bardzo często jest odwrotnie jeśli chodzi o facetów gorzej z kobitami :bezradny:

Nie kumam... :P Ja widziałam brzydkich i mega brzydkich na forum, dziewczyny też. Wiadomo, że jest to rzecz gustu również. Ja już wiele razy słyszałam, że mam dziwny gust, więc nie sugeruj się. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, urok osobisty działa cuda. Szczególnie, że czasem gościu faktycznie jest przystojny a wybiera na partnerkę takiego paszkwila, ze naprawdę miłość jest ślepa albo jest jeszcze inne rozwiązanie ale nie będę o nim pisać wolę myślec romantycznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 no i widzisz wyszło szydło z worka, że Twój eks rzekomo taki brzydki był ładniejszy ode mnie.
Padłam. Ty tak na poważnie? :hide: Ten eks to żaden przystojniak nie był rysy twarzy miał bardziej korzystne dla mnie ale to da mnie Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 no i widzisz wyszło szydło z worka, że Twój eks rzekomo taki brzydki był ładniejszy ode mnie.
Padłam. Ty tak na poważnie? :hide: Ten eks to żaden przystojniak nie był rysy twarzy miał bardziej korzystne dla mnie ale to da mnie

Ale z czym na poważnie?

Sorki ale jutro jadę na pogrzeb i trochę przydymiona jestem...

Nie denerwuj mnie i przestań już mi o nim nawijać! :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś wolę uwierzyć khaleesi. Tak jest wszystko cacy, tylko jakoś zawsze jest to samo nie podobasz mi się nie jesteś w moim typie. To właśnie znaczy brzydota. Nie trzeba mieć zdeformowanej twarzy by być brzydkim. Przykro mi się zrobiło psychotropka, bo już Cię zacząłem wierzyć. Rozumiem, że o swoim eks mówiłaś przez emocje dlatego to bardzo zakłóca obiektywną ocenę urody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×