Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasteczkowy Potwór, reaktywacja... :mrgreen: Kolejne pierniki upieczone! :yeah:

 

Przede wszystkim dziękuję za kciukasy. Dobrze, że jesteście, w kupie raźniej. Przetrwałam niekomfortową imprezę i przecież wiedziałam, że tak będzie, więc dlaczego jest to dla mnie ciągle taki stres... :bezradny:

 

Moi drodzy, jest paskudna pogoda, nie ma zimy, nie ma naturalnego rytmu, pozwólmy sobie na to złe samopoczucie. A i Święta, koniec roku, są stresującym czasem, bez względu na to, jak do nich podchodzimy.

Ja przyszłam w strasznym stanie, myślałam, że się zakopię pod kołdrę, a jednak mobilizacja - pierniki - troszku mi lżej.

Trzymajmy się, w końcu za chwilę może być dużo lepiej, tego nie wiemy, co nagle nas postawi na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witam Cię :D

Jesteś bardzo dzielna, bo ja też miałam dzisiaj piec różne ciasteczka-orzechowe, cynamonowe, migdałowe, miękkie pierniczki, ale samopoczucie skutecznie odwiodło mnie od planów ciasteczkowych. Mam nadzieję, że jutro zajmę się tym. popołudnie mam wolne, mniej więcej od 14...

Czy piekłaś tradycyjne pierniczki?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, przestan o tym urojonym nowotworze , ja w listopadzie wycielam realnego i zyje . A TY masz z awsze nowotwor ktorego nikt nie potwierdza.

dwuletnie krwioplucie,osteoporoza w calym kręgoslupie bole w klatce piersiowej i kaszel bez powodu nie jest urojone.najlepsze to krwioplucie po co drugim obudzeniu sie rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×