Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się w sumie zgadzam z tym, żeby sobie ten wątek był... Jedynie nie mieszaj w innych wątkach, bo off topy drażnią ludzi. Zawsze można owsika dodać do osób ignorowanych i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, zaczynam Cię lubić, ale też mnie przerażasz, bo jako zakompleksiony (przypuszczalnie) narcyz mógłbyś wyrządzić krzywdę swojej partnerce

Dziękuje, nie zrobiłbym jej krzywdy. Ale żebym się dobrze czuł to chciałbym jej jakoś się podobać i no i żeby ona mi tez odpowiadała.

Nie zakompleksiony narcyzm, a może jednak i narcyzm. W każdym razie czemu praktycznie prawie nikt nie chciał nawet na 5 min rozważyć moich argumentów mój punkt widzenia bez docinków, a jednak osobowość. I jeszcze ta druga strona twierdzi, że jestem uparty oczywiscie, że jestem, ale moi adwersarze nie mniej niż ja. Wmawiając mi, że nie mogę wiedzieć, że odpadam przez wygląd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to szukaj takiej dla której wyglad bedzie miał drugorzedne znaczenie. Co za roznica jak ktos wyglada, myslisz, ze jak bedziesz z parterka która zachoruje i bedzie szara na twarzy i z wymiocinami to sie odkochasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 może sobie ignorować mnie. Napisałem prawdę co mają brzydkie osoby, a że większość nie potrafi i nie chce przyjąć do wiadomości jak w praktyce wygląda podryw brzydkiego to nie moja wina. Niby ja jestem zamknięty na argumenty nie zauważyłem, by druga strona była na nie otwarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to szukaj takiej dla której wyglad bedzie miał drugorzedne znaczenie. Co za roznica jak ktos wyglada, myslisz, ze jak bedziesz z parterka która zachoruje i bedzie szara na twarzy i z wymiocinami to sie odkochasz?

Nie nie odkocham. Tylko, każda mniej lub bardziej patrzy na wygląd, a ja z tego powodu odpadam nie podobam się fizycznie nie dostaję z tego pwoodu szansy. Tak ciężko to zrozumieć i osobowość nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 może sobie ignorować mnie. Napisałem prawdę co mają brzydkie osoby, a że większość nie potrafi i nie chce przyjąć do wiadomości jak w praktyce wygląda podryw brzydkiego to nie moja wina. Niby ja jestem zamknięty na argumenty nie zauważyłem, by druga strona była na nie otwarta.

 

Zapytam i spadam bo już dosyć mam tego bełkotu. To po uj zakładałeś temat? Żeby obrażać kobiety na forum bo dostajesz kosza od innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to męczące cały czas czytać to samo. Ubezradniasz. Nie widać po Tobie postępów, żeby chociaż coś w rodzaju żałoby... Wyzłościsz się kiedyś na okrutny los, że nie wygrałeś w genetycznej loterii, zachowując się tak jak do tej pory? To Ci w czymś pomaga, przynosi ulgę? Bo rozwijać to się nie rozwijasz.

 

Dryagan, hejka, bracie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to męczące cały czas czytać to samo. Ubezradniasz. Nie widać po Tobie postępów, żeby chociaż coś w rodzaju żałoby... Wyzłościsz się kiedyś na okrutny los, że nie wygrałeś w genetycznej loterii, zachowując się tak jak do tej pory? To Ci w czymś pomaga, przynosi ulgę? Bo rozwijać to się nie rozwijasz.

W niczym mi to nie -pomaga, ale przynajmniej nie wierzę w bajeczki i dzięki temu nie robię sobie fałszywych nadziei. Rozumiem postępem było przytaknąć wam wbrew własnemu doświadczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a jak wyglasz pokaz foto, to powiem Ci prawde czy musisz isc na operacje plastyczną czy ujdziesz w tłumie :) Moze to nie chodzi o wyglad, tylko o Twoje podejscie :) do kobiet i ogolnie do samego siebie. W ogole na jakas psychoterapie chodzisz?

 

Ps. A juz doczytalam depresja, to nic dziwnego ze masz takowe postrzeganie siebie...pozostaje psychoterapia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a jak wyglasz pokaz foto, to powiem Ci prawde czy musisz isc na operacje plastyczną czy ujdziesz w tłumie :) Moze to nie chodzi o wyglad, tylko o Twoje podejscie :) do kobiet i ogolnie do samego siebie. W ogole na jakas psychoterapie chodzisz?

Ile mam razy tłumaczyć co mnie w życiu spotyka. Że mi się to nie wydaje. Byłem to nic nie daje kiedy chcesz mieć dziewczynę,a odpadasz za wygląd. Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, że swoich silnych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, to męczące cały czas czytać to samo. Ubezradniasz. Nie widać po Tobie postępów, żeby chociaż coś w rodzaju żałoby... Wyzłościsz się kiedyś na okrutny los, że nie wygrałeś w genetycznej loterii, zachowując się tak jak do tej pory? To Ci w czymś pomaga, przynosi ulgę? Bo rozwijać to się nie rozwijasz.

W niczym mi to nie -pomaga, ale przynajmniej nie wierzę w bajeczki i dzięki temu nie robię sobie fałszywych nadziei. Rozumiem postępem było przytaknąć wam wbrew własnemu doświadczeniu.

nie, nie przytaknąć. Jakieś inne pomysły?

 

PS. Wierzę, że nie masz dziewczyny z powodu swojego wyglądu. Wierzę, że jesteś traktowany inaczej, niż osoby o aparycji hollywoodzkiego aktora. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×