Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram się Kochani na to zebranie w Klubie i Wigilię... :zonk: Wiecie jak ja reaguję na zbiorowiska ludzkie, gdzie jeszcze może ktoś oczekiwać ode mnie ożywionej konwersacji. No nic, wyzwanie, a wyzwania trzeba podejmować...

A jeszcze cholera mam taką migrenę, że mnie mdli. Nie wiem, czy somatyk, czy ta pogoda plus choroba.

Ale nerw, uff, głęboki oddech i w drogie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsiku sprobuj chociaz tydzien pofunkcjonowac bez mowienia o swojej brzydocie. Schowales sie za nia jak za ochronna tarcza i zwolniles z pracy nad soba. Tylko narzekasz i marudzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dla mnie te oficjalne wigilie/spotkania opłatkowe od zawsze denerwowały. Życzyć, nie życzyć, całować, nie całować, fuj.

 

mirunia, tak robimy, że nawet jak jest ubrana, to zaświecamy dopiero w Wigilię.

 

Znalazłam sklep internetowy ze swetro-sukienkami:

http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska_Swetry-615.html

http://www.vubu.pl/pol_m_DLA-NIEJ_Odziez-damska_Sukienki-614.html

 

Bym wzięła coś dla siebie i coś dla mamy bym miała pod choinkę. Doradzicie coś? Bo tak mi oko lata :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, jadłam kiedyś takie, lubiłam.

Ale jak próbowałam sama zrobić, nie okienka tylko takie płatki, to przegrzałam olej, resztę historii znacie, do tej pory widać ślady na ręce :hide:

Bo ja nie umiem.

 

Ḍryāgan, ja dopiero od niedawna zaczynam odkrywać przyjemność z jedzenia. Przez większość życia jedzenie było przykrym obowiązkiem.

 

Jeszcze się podzielę, że kotu poprawiły się wyniki morfologii i zamiast lekarstwa, którego nie lubi dostawać strzykawką w mordę będzie miała inne, które nawet sama wylizuje z kapsułki :great: Już się bałam, że to ze strzykawką będzie musiała brać do końca życia i nas znienawidzi.

 

Dobra, idę na film i kawusię, potem muszę się przygotować do pracy na jutro :zonk: może się jeszcze odezwę późniejszym wieczorem :papa:

 

Może przyjdzie więcej dziewczyn i mi coś doradzą w tych swetro-sukienkach :great:

 

791a0187423d051a65aefa6a9e4b8449.gif

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja umieram

Nieboszczyk nie może umrzeć, bo już jest martwy.

znowu jakieś krwioplucie po przebudzeniu,posmak metaliczny w ustach osłabienie i bóle w klatce piersiowej.najlepsze to krwioplucie.

 

Z kogo tam wypiłeś krew? Teraz Ci się pewnie odbija bo za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×