Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, ale "trochę" załamujący jesteście wszyscy. Przecież przez to, że piszecie w tym wątku, to on znowu się rozrasta, owsik pieprzy swoje bzdety, a Wy się nakręcacie. Jedyna opcja to ignorowanie go. Po co to ciągnąć?

 

I żadne przyklaskiwanie tu nie pomoże. Owsik pisze posty pod swoimi postami, po prostu chce ciągłej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Dlaczego twierdzisz, że tego nie mogę wiedzieć?

Bo jesteś zafiksowany, nieobiektywny i nikt nie może być sędzią we własnej sprawie

Czyli jak mi dziewczyna mówi prosto w twarz, że jej się fizycznie nie podobam i dlatego nie mowy o randce to jestem nie obiektywny stwierdzeniu, że chodzi o wygląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale "trochę" załamujący jesteście wszyscy. Przecież przez to, że piszecie w tym wątku, to on znowu się rozrasta, owsik pieprzy swoje bzdety, a Wy się nakręcacie. Jedyna opcja to ignorowanie go. Po co to ciągnąć?

 

I żadne przyklaskiwanie tu nie pomoże. Owsik pisze posty pod swoimi postami, po prostu chce ciągłej uwagi.

 

To na uj tu taki śmieć. W kosmos go wyjebać. O!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my, brzydcy

 

 

a kiedy my, brzydcy ludzie

się na was obrazimy

zostaniecie sami

puste krzesła

bez tłumu ciężko

się uśmiechać

 

brzydkie kobiety płatają brzydkie figle

kiedy pięknieją

a robią to zawsze kiedy jest za późno

 

brzydcy mężczyźni oglądają kolorowe zdjęcia

śmieją się i nie potrafią przepraszać

odlewają się pod prysznicami w hotelach

robotniczych

 

bo my, brzydcy, w dodatku z wadami wymowy

potrafimy patrzeć cierpliwie

czasem nawet wytrzymujemy do końca

i bijemy brawo

 

na bis pijemy potem

rano wracamy do brzydkiego życia

 

M. Krzywak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro owsik oczekujesz od rozmówców głupkowatego przytakiwania to to nie dialog tylko monolog będzie. Masz osobowość narcystyczną może?

A czy ciągłe zaprzeczanie. Że nie chodzi o urodę.Albo mówienie mi, że jakbym popracował nad osobowością to miałbym dziewczynę, bez kompletnego rozważenia moich argumentów nie jest tym samym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro owsik oczekujesz od rozmówców głupkowatego przytakiwania to to nie dialog tylko monolog będzie. Masz osobowość narcystyczną może?

A czy ciągłe zaprzeczanie. Że nie chodzi o urodę.Albo mówienie mi, że jakbym popracował nad osobowością to miałbym dziewczynę, bez kompletnego rozważenia moich argumentów nie jest tym samym?

 

Nie, baranie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę milion dolców!

Wiesz to nie to samo co pragnienie bycia z kimś.

Przypuszcam, że latwiej zdobyć milion dolców, niż znaleźć właściwego partnera, nawet jak się jest atrakcyjnym fizycznie. Rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę milion dolców!

Wiesz to nie to samo co pragnienie bycia z kimś.

Przypuszcam, że latwiej zdobyć milion dolców, niż znaleźć właściwego partnera, nawet jak się jest atrakcyjnym fizycznie. Rozumiesz?

A ja myślę, że nie. To i to to kwestia statystyki i prawdopodobieństwa . Ale w przypadku atrakcyjności to jakby od razu mieć już 3 pewne liczby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co mu odpisywac? przestaniecie odpisywac to sobie pojdzie z tego forum bo nie bedzie mial z kim prowadzic monologu i nie bedzie mial publicznosci a tak w kolo to samo b o do niego i tak zaden argument nie dotrze . To osoba ktora jest upierdliwa i zadrecza wszystkich w kolo swoim uwalonym w glowie jednym monotematycznym tematem . Nie karmic trolla no litosci!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×