Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Davin. Ja go nie bronię, przesiakniety agresja człowieku. Chlopak ma problem emocjonalny ze sobą i nie zamierzam się tu jeszcze z nim drażnić jak Ty. To wlasnie takimi postami jak twoje, ten temat się żywi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan o kolejny bohater tez mnie wyzwiesz od śmiecia? Widzę, że to modne ostatnio.

Nie wyzywałem cię od niczego. Chciałem tylko, żebyś mi odpowiedział o jakie kuźwa racje ci chodzi. Bo jestem widać tępy, nie rozumiem.

O takie, że mogę odpadać przez brak wyglądu i osobowość nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer ja nie trolluję. Chcesz mnie teraz zdyskredytować, bo fajnie jest napisać komuś kto broni swoich racji, że jest trollem.

Nieważne, jakie masz intencje, ale to co robisz jest trollowaniem, do tego klasycznie zostawiony bait na końcu wiadomości :D

Nie to nie jest trolowanie to jest wieczne spieranie się z tym samym argumentem czyli, bo osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no dzisiaj pokazał i to w kilku tematach. Gość robi syf z forum a są tacy co mu klaszcza. I tak zostałem sprzedawczyka pilnują porządku. :mrgreen:

Bo jesteś wyzwałeś mnie od śmiecia i nawet nikt Ci na to uwagi nie zwrócił.

 

Jak miałem cie nazwać skoro robisz z forum śmietnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 hipokryzja to jednak słowo na określenie pewnego zachowania, które przejawiałaś w stosunku do mnie i na pewno nie jest to słowo o takim wydźwięku jak nazwanie kogoś śmieciem. Jeżeli tak Ciebie to boli to mogę Ciebie za to szczerze przeprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie musisz. Nieszczere przeprosiny są dla mnie nic niewarte.

Po prostu jest to mało przyjemne, bo troszkę wysiłku mnie kosztowało nawypisywanie różnych postów, które miałam nadzieję, że Ci pomogą. Bo ja na tym forum nie jestem po to, żeby kogokolwiek obrażać, kłamać, czy gnębić. Cieszy mnie, gdy moje posty pomagają, ale Tobie niczyje nie pomagają... :?

 

Nie podobasz mi się i po co mam kłamać? Ale mówię PRAWDĘ, że byłam z brzydkim i byliśmy ze sobą ze względu na to, że był dla mnie wtedy akurat dobry, pomocny, itd. Jego brzydota została wyparta "pięknem" wewnętrznym. Sęk w tym, że on nad tym faktem nie bolał aż tak jak Ty... Chociaż też był nie w typie kobiet i dostawał masę koszów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan Może w końcu to zrozumiecie. Jeżeli chociaż w 1% wierzyłbym w to, że popracowanie nad swoja osobowością sprawi, że spodobam się jakieś fajnej dziewczynie. To dziękowałbym wam chyba przez te 250s za tą dobrą radę. Ale wiem, że to nie zadziała. Miałem nawet taki okres, że myślałem, że jestem przystojny i jakoś cały czas odpadałem przez brak urody. To mnie wyleczyło z tej wiary. Miałem też w swoi życiu, krótki okres co prawda wieku 16 lat,że dojrzewanie sprawiło, iż na moment wyładniałem. Jak za sprawą magi nagle zaczęłam mieć powodzenie u dziewczyn. Dlatego jestem pewny, że chodzi tylko o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nie musisz. Nieszczere przeprosiny są dla mnie nic niewarte.

Po prostu jest to mało przyjemne, bo troszkę wysiłku mnie kosztowało nawypisywanie różnych postów, które miałam nadzieję, że Ci pomogą. Bo ja na tym forum nie jestem po to, żeby kogokolwiek obrażać, kłamać, czy gnębić. Cieszy mnie, gdy moje posty pomagają, ale Tobie niczyje nie pomagają... :?

 

Nie podobasz mi się i po co mam kłamać? Ale mówię PRAWDĘ, że byłam z brzydkim i byliśmy ze sobą ze względu na to, że był dla mnie wtedy akurat dobry, pomocny, itd. Jego brzydota została wyparta "pięknem" wewnętrznym. Sęk w tym, że on nad tym faktem nie bolał aż tak jak Ty... Chociaż też był nie w typie kobiet i dostawał masę koszów.

Dobrze w takim razie być może źle Ciebie odebrałem i teraz przepraszam Ciebie szczerze. A ile ten Twój facet miał wzrostu?

Dlaczego Ty nie możesz zaakceptować całkowicie mojego punktu widzenia?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale owsika nie interesują zdjęcia innych ludzi! Umówmy się... ZAWSZE znajdzie się ktoś brzydszy od Ciebie, głupszy, mądrzejszy, ładniejszy, itd. W czym niby ma Mu pomóc tego typu prezentacja? Bywają ludzie brzydcy ale szczęśliwi. Owsik nie jest, bo jest brzydki i odrzucany przez kobiety, a chciałby mieć kobietę, żeby ją kochać, rozmawiać z nią, być, przytulać. To że spojrzy na foty brzydali nic tu zmieni. Nie zmieni Jego toku rozumowania.

 

Pozostaje zatem bardzo proste pytanie drogi Owsiku;

Czego Ty od nas, szarych użytkowników tego forum, oczekujesz? Żebyśmy Ci odpisywali? Milczeli i byś mógł prowadzić "monolog" postowy niczym take? Jeśli chcesz odzewu, to jaki on powinien być? Co chciałbyś usłyszeć? Konkretnie. Bo od ponad 2 lat, wciąż się chyba mijamy w tej kwestii i tkwimy w martwym punkcie. Ty się zaciąłeś jak katarynka, a innych użytkowników bierze wkurw.

Twoja osoba nas przerosła, może nas uświadomisz/podpowiesz, jakie masz oczekiwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×