Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, najzwyklejsza antena daje radę i raczej nie ma co się bawić w lepsze. Kiedyś na zwykłej antenie testowałem lapka z tunerem i wyszukał wsio.

No ale u mnie właśnie są takie zakłócenia sygnału na tej antenie że się nie da oglądać.

 

Ḍryāgan, no w sumie to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściski dla tych, których dziś nie witałam!

 

Gorąco się tu zrobiło - Miko w samym fartuszku...Boszsz ... :105:;)

 

Poczytałam Was dla odprężenia w chwili przerwy, ale lecę dalej, będziemy lukrować pierniki. Wpadłam w amok ciasteczkowy, jak co roku i jutro piekę następny rodzaj... :hide: Niech ktoś mnie powstrzyma.... ;)

 

Miłej imprezki! A łyknę sobie naparstek Madery w tak miłym towarzystwie. Wasze zdrówko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, rzuciłem okiem tylko i myślałem, że to Ty jesteś w samym fartuszku. :roll: Ech, i teraz mignął mi w myśli Miko/Niko/Drago/Mago. :/ Czuję się niepocieszony i nieco rozczarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja się cieszę :D żyję Twoją opowieścią jakby mnie ona dotyczyła :D bardzo się cieszę, bardzo bardzo :105: (teraz chyba czekałabym na jego krok, ogólnie tak jak już pisałam jestem tradycjonalistką w tych sprawach ;) )

Ja staram się być niezależną kobietą, bo terapeutka mi kazała :105: I księżniczką, która sama pisze swoją bajkę. Ale skończyły mi się już obiektywne preteksty do zaczepiania, więc wrzucam na luz. Niech sobie tam myśli co chce, robi swoje i może sam sobie o mnie przypomni w którymś momencie. :papa:

 

A cieszę się, że pójdę do kina z siostrzenicą, umaluję ją, żeby wyglądała jak jej ulubiona postać, sama się umaluję i będziemy wyglądać jak mistrzyni i padawanka, i na pewno fanklub będzie miał ubaw, i ludzie w autobusie :mrgreen: Ale bez strojów i mieczy świetlnych, tylko "tatuaże" na buzi.

 

kosmostrada, od kiedy mnie naszedł sceptycyzm do mąki, to na pierniczki patrzę spode łba.

Najlepsze i tak robiła moja niedoszła teściowa, takie jak z IKEI tylko domowe :( Tak, to uczucie, kiedy szkoda rzucać faceta, bo w regionie, z którego pochodzi jest dobre jedzenie :hide:

 

Widzę spamowa imprezuje, ja udaję, że się uczę i nie mogę pić nic wyskokowego, bo rano na zajęcia, tak że jadę na herbatkach ziołowych, a zaraz przechodzę na wodę z sokiem, bo nie chcę wyć czajnikiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieeerniki, rozdaję pieeerniki....

 

Ḍryāgan, łap, nawet najpiękniejszą polukrowaną choinkę dostaniesz... ;)

 

Zosia_89, Ale Kochana w swoim domku wprowadzisz piernikową tradycję.

 

bonsai, Ale jak, przy dziecku? Jak wyjedzie w wakacje, to why not... ;)

 

tosia_j, Tooosia!!! Hej, strasznie dawno Cię nie było.

 

cyklopka, Robiłam takie pierniczki szwedzkie też. Ale strasznie ciężkie ciasto do zagniatania, nie mam w tym roku na to siły...

Zapowiada Ci się fajne wyjście, ku uciesze mieszkańców Kraka. :D

 

Powiem tak - Madera to dobry trunek jest. Szkoda, że właśnie ją skończyłam.

Idę się myć, zanim przewrócę się na łóżko tak jak stoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Robiłam takie pierniczki szwedzkie też. Ale strasznie ciężkie ciasto do zagniatania, nie mam w tym roku na to siły...

Zagniatanie pierniczków przy artretyzmie i wychodzenie na papierosa w zimie na ganek z zapaleniem płuc to jest upór kobiet z dalekiej północy, tego nie ogarniesz.

 

Zapowiada Ci się fajne wyjście, ku uciesze mieszkańców Kraka. :D

Na szczęście z domu kuzynki do kina tylko 3 przystanki :uklon: Ale się cieszę, bo trzeba się umieć bawić, a nie pozwalać różnym sprawom tej radości odebrać. :great:

 

Dobra, co ja dzisiaj natworzyłam głupot w internecie, postów w temacie o brzydocie i głupich obrazków na fb, to szkoda gadać :hide:

A jeszcze mam pół tabelki do wypełnienia na jutro, wszystko googlam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×