Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

mój zajebysty bajerancki inhalatorex, daje mi większego kopa, niż te psu w dupę antydepresanty lol
Jaka substancja w inhalatorku?

 

Black swan, trochę zazdroszczę. Z ostatniego ciasta jakie piekłam wyszedł zakalec i płakałam, że jestem głupia.

 

Kurdę, forum bez bonsaja trochę mi przygaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to, jakoś dzisiaj nic nie sprawiło radości.

A nie, przepraszam...jednak, trochę sprawiło mi radości to, że już tutaj jestem. Że powróciłem po ponad rocznej nieobecności. Czy ktoś cieszy się razem ze mną??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jednak ktoś tu mnie pamiętał? Bo już myślałem, że jestem tu niepotrzebny.

Cieszę się. że powróciłem, jak to się mówi "na stare śmieci!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niszczenie brzydkich ludzi bardzo was cieszy. Komuś przeszkadzał mój temat to trzeba było, go zamknąć. Razi w oczy, że brzydki ma swoje zdanie, że się żali. Bo przecież według was brzydki ma siedzieć cicho i znać swoje miejsce. Zamknięcie mojego tematu to był szczyt podłości i totalne chamstwo i nic więcej i to zrobiły osoby, które niby są chore i rozumieją cierpienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło kuźwa nawet tutaj ten brzydal napisał. :mrgreen:

 

Bonus, mod mu zamknął "gówno" temat i teraz wszędzie płacze. :mrgreen:

 

Niszczenie brzydkich ludzi bardzo was cieszy. Komuś przeszkadzał mój temat to trzeba było, go zamknąć. Razi w oczy, że brzydki ma swoje zdanie, że się żali. Bo przecież według was brzydki ma siedzieć cicho i znać swoje miejsce. Zamknięcie mojego tematu to był szczyt podłości i totalne chamstwo i nic więcej i to zrobiły osoby, które niby są chore i rozumieją cierpienie.

 

Ale bełkot. Ludzie rozumieją ale chyba zapomniałeś jak ludzie starali się tobie pomóc i pisali jakieś rady itp a ty kuźwa dalej swoje i jeb najazd na wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×