Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, skoro pisze, że ma przyjaciółki, to znaczy, że są takie dla, których nie jest trudny w obyciu i zachodzi podejrzenie, że to jednak nie osobowością odstrasza...

ten temat to taka jego kanalizacja smutków, a w realu, w kontaktach z innymi, to pewnie nie jest równie monotematyczny co tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mówią że kałasznikow to brzydki karabin.że też brzydotnik owsik nie pójdzie na strzelnice i nie zrobi z tego urządzenia użytku.to by była wspaniała kompozycja.brzydotnik kursant dzierżący brzydki karabin szturmowy kałasznikowa.byście pasowali do siebie jak w pysk strzelił.a wasza brzydota nie dała by was od siebie odróżnić.perfekcyjny kamuflaż.predator był by przy tobie leszczem.tyle że przed oddaniem pierwszego strzału możesz odczuwać strach.potem już samo leci.jesteś jakby w tunelu szczerbina-muszka-puszka.wszystko inne przestaje istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dryagan to niech owsik dalej słucha bzdur społeczeństwa jaki to seks jest fantastyczny pod słońcem.potem dziewczyny niech mu pokażą jakie są nudne co wnet obali mitologię społeczeństwa na temat przyjemności z seksu który wymaga dwóch obcych ludzi.kilka razy się z nimi spieprzy i prędzej czy pózniej pomyśli."znam większe luksusy niż seks,a jakie? np.strzelanie z kałasznikowa,oglądanie miasta z wysokości kilkuset metrów,seks może się schować i wszystkie laski".to również dowodzi dlaczego faceci na interia czateria bez pytania wyjeżdżają z tekstem "rozchyl nogi" a kiedy napiszesz im "lepiej mi zaproponuj bilet lotniczy do Keflaviku a nie takie gówno nic nie warte" to się wielce burzą.to świadczy o wartości seksu.jest wart tyle co rwanie zębów i upierdalanie nóg na NFZ.po najmniejszej linii oporu.natomiast pasje strzelania i lotów ma wartość leczenia kanałowego pod mikroskopem,w koferdamie i rehabilitacji nóg wieloletnimi masażami i mrożeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk wiesz kiedy nie widzisz tarczy, albo całkowicie Ci się ona rozmazuje to wcale już takie fajne nie jest.

.

owsik ja wale do puszek po konserwach nie do tarczy.tarcza to za łatwy i nieefektowny cel.mam takich dziesiątki przestrzelonych puszek.wyglądają jakby przejechał je pociąg.a jak cel sie rozmazuje nieststy świadczy to o pogorszeniu wzroku wraz z wiekiem i puszke trzeba sobie bliżej odsuwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan może ty jesteś świrem, bo ja na pewno nie jestem.

O! Coś nowego! Czyżby kolegę jednak bardziej zabolało nazwanie świrem niż brzydalem??? I to nazwanie nie wprost, bo ja pisałem ogólnie a nie konkretnie o Tobie.

No więc tak ja jestem świrem, zdiagnozowanym (i dlatego mogę mówić co chcę) i musiałem to zaakceptować jakoś.

Zależy jak kto rozumie świra, bo Depresja dwubiegunowa dla mnie to nie choroba świrów. Wiem, że w tym schorzeniu występują epizody mani, ale mimo wszystko to nie schizofrenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelałeś może z kałacha, ale kalibrem 5.56mm, bo o ile dobrze wiem to teraz jest standardowy kaliber wojsk NATO?

kaliber 5.56 to amunicja do M4.i BRENa.wole kaliber 7,62x39mm.z M4 tez waliłem do puszek.ładne kanały wycinało w dnie puszki i nadpalało puszke od wewnątrz.farba wewnątrz puszki została zwęglona w miejscach trafień.nie lubie walić z M4 bo jest dużo trudniejsze w obsłudze,się zacina i przeziernik celownikowy nie jest tak dokładny jak muszka-szczerbina.maleńkie otworki wokół dziur po kulach to prawdziwy rarytas dla kryminologii.to świadczy że po postrzale w głowę mózg niszczy nie tylko kula.maleńkie otworki wokół otworów wylotowych nie powstają po podziurawieniu puszki widłami,kilofem,gwozdziem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieboszczyk a to nie na tej twojej strzelnicy jakiś świr zabił instruktora? Bo tak mi jakoś chodzi po głowie (nawet miałem podejrzenia wtedy, że to Ty może)

tak.to sie stało na mojej byłej strzelnicy.a ten świr najpierw poszedł do montelupich na oddział psychiatryczny,potem zrobili go poczytalnym.instruktorzy prawdopodobnie się zmówili żeby pozbyć się natrętnego stałego bywalca rzucającego sie w oczy poprzez wrzucenie śmiecia do pamięci.nieszablonowe ale skuteczne.ten świr mial wtedy 25l i torbe sportową i krótkie włosy.ja jestem starszy,mam długie włosy i nosze plecaki i nie mam na imię Hubert i nie pochodzę z kielc.więc znacznie się różnił odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla niektórych to dziwne zazwyczaj dla osób, które nie są brzydkie, ale ja na serio. Najbardziej na świecie pragnę stworzyć związek z kobietom, która mi odpowiada.

brzydotniku jedyny stały swiązek stworzyć to tylko z chorobami.szczególnie nowotworami,aidsem,gangreną,cukrzycą,retinopatią.samotni mają cholernie duże powodzenie tylko u chorób.samotnośc i choroba zawsze idzie w parze.samotność jest poto żeby szybciej umrzeć.jestem zdrowy więc jestem.do hospicjum nie musisz sie stroić i pindrować.tam możesz leżeć nago na materacu ociekającym własnymi odchodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie ma w tym sensie, że większośc ludzi ma taką potrzebę. ,,Odpowiadała" to kwestia słów. Praktycznie podejrzewam, że chodzi nam o to samo. Sęk w tym, że brzydkie osoby mają dużo mniejszą szansę żeby im się to udało. Tak wiem robię bardzo dużo błędów, bo mam dysleksje taką prawdziwą nie tylko dla papierka. Badałem to w poradni i tak właśnie wyszło, ba nawet to psycholog tam stwierdziła. Oceniała moje zeszyty, miałem testy na inteligencje etc. Gdzieś ciężko mi się przelewa myśli na papier i niestety przy tym robię właśnie te nieszczęsne błędy. Żeby nie było, bo akurat czytam bardzo dużo dlatego, że uwielbiam czytać niestety nie przekłada się to na poprawność mojego pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co lepsze. Przy Chad można nie chcący podbić świat, a przy schizofrenii dostać tylko nobla.

a przy niedorozwoju umysłowym i autyzmie można tylko samotnie latać do anglii,przechodzić przez oba lotniska i wracać z powrotem,urywać sznurowadła na których wisi puszka kulami z kałasznikowa i latać nad aresztem śledczym awionetką widząc jak aresztanci trzaskają sie na spacerniaku.a do nobla świry zwykle go nie dostają.świry dostają tylko wiecznego kopa od wszystkich i perspektywę tarzania się we własnych odchodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk nie rozumiesz. To miał być przy tyk do argumentacji jak to niby brzydcy mają szanse mieć miłość spełnioną, bo ktoś coś widział w necie i telewizji, a to , że takie osoby reprezentują przypadki jeden na milion to nie ma znaczenia dla tych osób. Ważne, że mogą poraz kolejny dowalić brzydkiemu w mówić mu, że to on nie ma racji kiedy mówi, że to przez jego brzydotę ma takie problemy znaleźć partnerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×