Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

mah, to albo wez 1,5 tabletki chlora albo zmien na samo tricitto. Jak kilka dni bierzesz wenle to nic dziwnego ze sam chlor Cie nie uspi, bo ja na ubokach na wenlie tez mało spałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, śpi się bardzo dobrze, ja śpię 12 godzin, ale czasem mam derealizację no i w sumie to poza efektem nasennym, to nie wiem, czy w moim przypadku to nie jest efekt placebo. Chcę psychoterapii.

 

-- 21 sty 2016, 20:02 --

 

Powiedziałem, że od niedzieli lęki. On na to, że trzeba skorygować dawkę, bo poprzednia była za mała. I w ten sposób dostałem jedną tabletkę chlorprotixenu gratis. Na opakowaniu pisze, że lek o silnym działaniu sedatywnym, a ma przede wszystkim działanie nasenne, a nie przeciwlękowe. Jak zwiększona dawka nie pomoże, zmieniam lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu odstawiono mi Zolafren, po którym ważyłem 98 kg. Od tamtej pory biorę chlor, waga spadła, jest na poziomie 90-92 kg, z apetytem różnie. To raczej kwestia indywidualna.

 

Dzięki buszujacy. Dziewczyny, a Wy nie przytylyscie?

 

Słuchaj, ważyłem się, niestety wychodzi, że znowu tyję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu odstawiono mi Zolafren, po którym ważyłem 98 kg. Od tamtej pory biorę chlor, waga spadła, jest na poziomie 90-92 kg, z apetytem różnie. To raczej kwestia indywidualna.

 

Dzięki buszujacy. Dziewczyny, a Wy nie przytylyscie?

nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlorprotiksen podwyższa prolaktyne i sie od niego grubnie :(

 

Coś jest na rzeczy :( Po zmianie lekarza i zamianie Zolafrenu najpierw na Tisercin, potem chlor spadła mi waga ze 100 kg prawie na 89. A teraz jak mam zwiększony chlor to ważę juz 95 kg, Wybieram się do dietetyka, i mam nadzieje że psychiatra też coś w lekach zmieni, bo chlor najzwyczajniej w świecie przestał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo muszę czekać na działanie nasenne ? Od prawie 5 miesięcy śpię po 2-4h albo w ogóle nie śpię. Doktor przepisał mi lek na bezsenność. Zastanawiam się ile muszę czekać aż zaskoczy. Stosuję 15mg przed snem. Wczoraj wypiłem i noc bezsenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×