Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie grzmotnęła mnie dzisiaj świadomość, ze przez depresję zmarnowałam cały wyjazd do HR. Zamiast się cieszyć nowym miejscem, znajomościami i możliwością studiowania, to większą "frajdę" odnajdywałam w wegetowaniu w łóżku.

 

Ehh skąd ja to znam... Mamy podobne doświadczenia ;P Ale dobrze, że teraz masz nadwyżkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak już przez depresję i myśli samobójcze, nie skończyłem magistra, z pracą mam nikłe doświadczenia i mało wpisów w CV, a tu we wrześniu stuknęło 27 lat... Jak tu się pozytywnie na przyszłość nastawiać... ;P Kilka lat depresji, a ChAD mam stwierdzone od sierpnia tego roku dopiero... Więc z hipomaniami też bardzo nikłe doświadczenia mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeci kierunek w sensie, że dwa skończyłaś? Czy już trzeci zaczynasz po nieskończeniu poprzednich? :P Jak byś nie chciała tu o tym pisać, to możesz mi na priv napisać, no chyba że na priv też nie chcesz mi mówić... :) Ale dobrze, że z pracą w porządku :D Ja to ciągle poszukuję w tej kwestii czegoś dla siebie, tylko najpierw ręka po operacji musi dojść do sprawności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj balonik lata wyżej, ale jeszcze na bezpiecznej wysokości. Zwyżka nastąpiła po odkryciu tanich lotów do kilku fajnych miejsc. Ale zostanie bez kasy nie jest dobrym pomysłem, chociaż do szczęścia nie potrzebuję wiele- szczoteczka do zębów, śpiwór i kawałek podłogi.

W przyszłym tygodniu idę na wizytę do psychiatry i czeka mnie długa pogawędka i zapewne mieszanie w lekach. Źle toleruje kwetę. Biorę 25 mg i zzmuszam się do powstania o porze, która mnie zobowiązuje do przygotowania do wyjścia itp.

 

Grabioza, masz wiadomość na priv, nie chciało mi się tu rozwijać,

pozdrawiam :)

 

Napisz do mnie. Nie wiem, jak mi się zalogowało na tamto konto. Nie używam go, z kilku powodów niezwiązanych z forum. :)

 

Carica Milica, a skąd mam pewność, że Grabioza to również Ty?? Napisałam do tejże osoby na priv, bo chciałam pomóc w kwestii Kwety odnosząc się do własnego doświadczenia, więc nic tam specjalnego do ukrycia raczej nie ma, ale nie chciałam 'zaśmiecać' ogólnego ;)

Z 2 jednak strony dziwi mnie to, że szczególnie w takim miejscu jak to, ktoś korzysta z 2 kont i nick'ów, to ciut mylące i wprowadzające niepotrzebny zamęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, a skąd mam pewność, że Grabioza to również Ty?? Napisałam do tejże osoby na priv, bo chciałam pomóc w kwestii Kwety odnosząc się do własnego doświadczenia, więc nic tam specjalnego do ukrycia raczej nie ma, ale nie chciałam 'zaśmiecać' ogólnego ;)

Z 2 jednak strony dziwi mnie to, że szczególnie w takim miejscu jak to, ktoś korzysta z 2 kont i nick'ów, to ciut mylące i wprowadzające niepotrzebny zamęt...

 

Wysłałam Ci pw. :) I też z odpowiedzią, dlaczego nie używam tamtego konta. Muszę je zlikwidować. :) Nie wprowadzam nie potrzebnego zamętu, tylko przez przypadek się zalogowałam.

 

Dzięki, ja również odpowiedziałam Ci na priv :) Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się przyszłości, czy sobie poradzę, czy nie przyjdzie chwila zwątpienia.

 

Ja to codziennie mam takie chwile zwątpienia, masakra... -.-

 

I przede wszystkim, czy uda mi się stworzyć normalny związek (haha). W tym roku dostałam po ryju z powodu szaleństwa i strach jest.

 

Ja w to przestałem wierzyć już parę lat temu, ale pojawił się jednak związek w którym się tak dobrze czułem, a potem ona zaczęła coś odwalać.... Rozpadło się, poszedłem do psychiatry, bo myślałem że mi depresja wróciła, a On stwierdził mi ChAD.

 

I właśnie sam nie wiem czy ja na pewno mam to ChAD, czy to jednak jakaś deprecha.... :/ Ostatnio tak często, tuż przed pójściem spać, ogarnia mnie taki nastrój, że moje myśli zaczynają błądzić w okół chęci sięgnięcia po nóż, pocięcia się, o tym że to życie i tak jest nic nie warto i powinienem się zabić. Nigdy wcześniej tak nie miałem, że taki nastrój przed samym snem mnie nachodzi... A rano już jest dobrze. Dobrze, że w poniedziałek psychiatra... Ehh nie ogarniam tego wszystkiego. Wieczorem mam zupełnie nie swoje myślenie, jak na co dzień, tylko mój umysł opanowuje coś zupełnie innego, nie wiem, jakby przełączył się jakiś guzik w mózgu. A hipomanie....? W sumie to od sierpnia miałem raz, przez trzy dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę niedawno stwierdzono u mnie CHAD i jestem troszkę rozkojarzony bo zawsze myślałem ze wszystko jest ok tylko czasem mam jakiś tam problem jak każdy. Chciałbym abyście się podzielili symptomami aby sam mógł zobaczyć co i jak... Niby czytałem ale co innego przeżyć a co innego to opisać czyjeś dosw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę niedawno stwierdzono u mnie CHAD i jestem troszkę rozkojarzony bo zawsze myślałem ze wszystko jest ok tylko czasem mam jakiś tam problem jak każdy. Chciałbym abyście się podzielili symptomami aby sam mógł zobaczyć co i jak... Niby czytałem ale co innego przeżyć a co innego to opisać czyjeś dosw.

 

Przewertuj ten temat, jaki i jego poprzednie dwie odsłony.

Symptomów i ich opisów co niemiara.

 

Źle toleruje kwetę. Biorę 25 mg i zzmuszam się do powstania o porze, która mnie zobowiązuje do przygotowania do wyjścia itp.

 

25mg to chyba najmniejsza tabletka. Dzielę ją na 4 części i od święta zjadam taką ćwiartkę.

Czuję działanie jeszcze kilka godzin po obudzeniu się. Bardzo silnie na mnie działa ten lek.

Popróbuj mniejszych dawek. Połowę 25mg lub mniej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil, gdzie się podziewałeś?! Dawno nic w wyborach nie napisałeś. ;)

Ić stont, a jak chcesz ze swoim lewackim towarzychem poczytać geniusza, to przypucuj się admnistracji o zdjęcie moich kajdan na dział socjologia.

Namów jeszcze naczelnego lewaka banzaja, pewnie też stęskniony.

W końcu musicie bronić demokracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poraz kolejny wyprowadziłam z równowagi psycholożkę. Chyba się do tej psychoterapii nie nadaję. :D:D A Wy chodzicie na psychoterapię? Pomaga Wam coś? Ja uważam, że w moim przypadku jest bez sensu, ale chodzę, bo lekarz kazał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×