Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

poczytałem kiedy zleca się próby wątrobowe (objawy) i nieco zmartwiło mnie że mam naprawdę sporo z nich.

ja bym się zdziwił gdybyś nie miał. Pamiętasz? Rozmawialiśmy o tym, ale ty nie bardzo wierzyłeś w to co mówię. Będzie dobrze, tylko weź się za siebie, póki nie jest za późno

Wszystko pamiętam, ale od jakiegoś czasu pracuję nad tym. Na razie niezbyt to idzie, ale idzie. No i to dopiero początek, więc może jeszcze się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, u niego są 2 opcje. Jak jest przed jakimś ważnym zabiegiem i się denerwuje to lepiej go unikać, bo można oberwać za samo oddychanie. Jak nie to poważnie z dziadem nie pogadasz. Jakiś tydzień temu powiedział przy mnie do oddziałowej, że muszą mi męża znaleźć, żebym szybko w ciąże zaszła i urodziła dziecko :roll:

 

ale i tak gościa lubie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Powiem Ci tak - znamy się już trochę i twój postęp jest niesamowity. Tylko tak trzymaj.

 

Mam podobnie jak Cyklopka z rozmawianiem przez telefon, jest garstka osób, z którymi normalnie gadam, a tak jest to dla mnie paraliżujące i okropne przeżycie... Jeśli chodzi o forum, mogę pisać, wolałabym już spotkać się w realu, ale telefon, brrr... Ale mam chory łeb...

Wy nie macie z tym problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja rozumiem...

Moje największe problemy dotyczyły dzieciństwa / innych też nie było mało/, przerobiłam je w ciągu 7 miesięcy. Poza tym uporządkowałam swoje emocje. W kwestii chcieć i móc osiągnęłam harmonię...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje największe problemy dotyczyły dzieciństwa / innych też nie było mało/, przerobiłam je w ciągu 7 miesięcy. Poza tym uporządkowałam swoje emocje. W kwestii chcieć i móc osiągnęłam harmonię...

To wszystko przerobiłaś na terapii w ciągu 7 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×