Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Eteryczna, wiem, że fajna z ciebie dziewczyna ale ogólnie to mało się znamy, zresztą ja też mam swoje wady więc radziłbym poczekać z tymi oświadczynami ;)
My mało czy ja o czymś nie wiem :nono: dobrze wstrzymam się póki co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, no ogólnie mało się znamy, co my tam wiemy o sobie, nic. Trzeba by było pare lat pożyć ze sobą i przekonać się jak to jest...
To w czym problem ;)Dark Velvet, wyluzuj tak sobie żartujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pewien siebie w tej kwestii, jestem stały w uczuciach, zawsze taki byłem. Nigdy nie porzuciłbym swojej kobiety, z którą ułożyłem sobie życie.

Jest taka złota zasada: nigdy nie mów nigdy. ;) Ideały słuszne, jak najbardziej, ale skąd wiesz, jak to będzie za 10, 20, 30 lat? Życie często weryfikuje nasze uczucia, postanowienia itp. Można tylko wierzyć, że będzie dobrze i starać się być porządnym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, cóż, byłem z jedną, drugą, choć nie były idealne byłem im lojalny, mogłem zainteresowac się lepszymi ale tego nie robiłem, bo te mi wystarczały w zupełności, po prostu nie mogłem ich skrzywdzić, natomiast one po kilku latach nie miały oporów żeby skrzywdzić mnie. Więc znam swoją wartość, nie jestem zwykłą kurvą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jakbys sie odkochal (albo co gorsza zakochal w kims innym) w koncu to dalej tkwilbys w tym zwiazku bo tak se obiecales kiedys tam?

mi by wieksza krzywde wyrzadzilo to ze ktos kto nie chce ze mna byc robi to tylko dlatego ze nie wiem jest mu mnie zal - serio wolalabym juz by zerwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, moja mentalność (jedna z moich ulubionych, tutejszych fraz) wyczuwa w Twojej mentalności dużo żalu i goryczy w stosunku do byłych kobiet. Może przed kolejnym związkiem spróbuj tamtym wybaczyć (nie zapomnieć, ale wybaczyć), żeby, nawet tylko podświadomie, nie krzywdzić swojej przyszłej wybranki.

 

+ to, co napisała elo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, nie odkochałbym się ani nie zakochałbym się w kimś innym, tak już mam. Nawet gdybym znalazł kogoś "lepszego".

ale kiedy znajdujesz kogos lepszego (chociaz nie wiem co sie kryje pod pojeciem 'lepszosci') to automatycznie zaczynasz myslec o tej drugiej osobie coraz wiecej i dla mnie osobiscie to by bylo najgorsze ze ktos kto zyje ze mna tak naprawde wolalby byc z kims innym

no srysli jestem w stanie duzo wybaczyc nawet taki seks na boku bo ze mnie pozytek w sypialni zaden ale zdrady w myslach juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co pisze elo mamy przyzwolenie by zakochać się w kimś innym niż nasza/nasz ukochany. Dla mnie to jest chore, mi się to nigdy nie zdarzyło, jeżeli kochałem to kochałem na zawsze i nigdy mi się nie przytrafiło, żeby nagle, czy po jakimś czasie zakochać się w kimś innym. Co w takim razie znaczy dla was miłość? Według waszego rozumowania jest ona niczym i można ją nagle poczuć do kogoś innego a pierwszą osobę w chooj porzucić. To nie jest miłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kiedy znajdujesz kogos lepszego (chociaz nie wiem co sie kryje pod pojeciem 'lepszosci') to automatycznie zaczynasz myslec o tej drugiej osobie coraz wiecej

 

Ni chuya, nie nie myślę o tej drugiej osobie coraz więcej bo kocham swoją kobietę, więc wszelakie inne myśli idą w chooj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ze mnie pozytek w sypialni zaden

:lol:

 

Piszecie tak jakby wierność niemalże idealna była czymś nie możliwym.

 

 

Według waszego rozumowania jest ona niczym i można ją nagle poczuć do kogoś innego a pierwszą osobę w chooj porzucić. To nie jest miłość.

Dokładnie. Ale ludzie są różni i są też niestabilni między innymi tak jak twoje byłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wchodzac w zwiazek tez mam nadzieje ze bedziemy razem do grobowej deski ALE tez licze na to ze jak ten ktos sie odkocha to mnie zostawi a nie bedzie tkwil w tym do konca zycia bo tak

 

i w sumie to nie za bardzo wiem jak odpowiedziec na to pytanie bo obiektywnie rzecz biorac nie mam na co narzekac a subiektywnie to juz z tym roznie ostatnio bywa i tak ze sie boje wszystkiego juz nawet nie mowiac o wyjsciu z domu... i dziekuje ze pytasz milo mi bardzo! a ty jak se radzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już, zajebistość tych aut, zastanawia mnie co takiego dziewczyny widzą w facecie za kółkiem, sporo dziewczyn mówiło mi, że jestem sexy widząc mnie w aucie. O co tutaj chodzi? Z ewolucjonistycznego punktu widzenia może to oznaczać dostatek czy coś w tym stylu, w porównaniu do innych biednych ludzi. Ja nie wiem o co tu biega. I wiem, wiem, nie chodzi o auto a o samego faceta ale fenomen auta istnieje, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, jeśli facet jest komunikatywny i dobrze rozumie się z innymi ma większe szanse u kobiet, to coś na kształt atrakcyjności społecznej, im więcej w tej kwestii potrafisz tym więcej dobrobytu w rodzinie potrafisz zapewnić. To takie oczywiste czasem się wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często świat bywa prostacki... Dobry fryz, ciuch, jakieś auto i dość lekkie podejście do gadania. Wtedy same zagadują... i co z tego? co najwyżej popierdolisz... Relacje oparte na bajerkach, pieniądzach są nic nie warte. Ja mam na to wyjebane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobietom chodzi o zaradność u mężczyzn. facetom o piękno. gdyby zrobić eksperyment ze szczupłą , piękną dziewczyną, a otyłą i brzydką - ciekawe przy której panowie by się zatrzymywali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×