Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

Ej refren ma racje że się z wami nie koleguje.To ładne i mądre dziewcze,nawet trochę normalne

 

a ego ma zbyt duży wpływ na nasze życie-odpowiada za nasze poczucie Ja i Moje.Skrzywdzone może bardzo się fochać co skutkuje agresją(jawną lub skrytą),depresją i opresją.

Pozbądźcie się ego a będziecie prawdziwie wolnymi ludźmi :medytuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stóp nie dotyczą ale fantazje jakieś tam są... zaczęły się one od słów ego, że refren się jej podoba i że nadałaby się do jej praktyk - tak to tajemniczo i pobudzająco wyobraźnię ujęła :twisted:

 

Ciekawe. Ja to bym sobie pooglądał na żywo jakąś drobną Azjatkę z małym biustem, która dominuje nad wysoką czarną i białą i każe im lizać m.in. stopy, żeby je upokorzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, oj ego ego, Ty to jesteś niezły figlarz, napisz chociaż do jakiej znanej osoby jesteś najbardziej podobna, bo to, że wstawisz fotkę to już straciłem nadzieję...
Odpowiem nieskromnie, że do Cristiano Ronaldo i do Zidane'a. Do Cristiano bo lubiłam kiwki w biegu na skrzydle, a do Zizou, bo ruletą w środku też nie pogardziłam. :P:(:(:(

 

Co do refren, to racja, mało kto mi tu tak podnosi ciśnienie jak ona, do dziś pamiętam to siano w głowie... a i tak darzę ją sympatią i z niecierpliwością wyczekuję każdego kolejnego spięcia.:)

A refren to dziś na pewno w kościele - w końcu święto niepokalanego poczęcia wiecznej dziewicy katolickiej. :]

 

buka, hehe dobre, toż cała prawda o ego!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierz mi, że były mocne naciski ze strony Twoich wielbicieli abym to zrobił :pirate:

 

zdaje się, że pisał do Ciebie hobbi, hobbi i hobbi, a i jeszcze ten dziwny koleś, nick hobbi czy jakoś tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyślij tą fotę Masturbovi no już nie bądź aż taka :shock:
A co? masz jakiś układ z Mastrubow, że Cię to tak bodzie? :nono:

 

Kontrast, no weź, przecież to nie ja, tylko Masturbow. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie wiem, nikt mi do głowy nie przychodzi. Nie, że tego nawet nie chcę powiedzieć, ale na serio nie wiem, jestem chyba po prostu nietypowego wyglądu, co by potwierdzało to, że obcy ludzie mnie łatwo zapamiętują i potem szybko kojarzą. Kuźwa, na złodzieja to ja się na pewno nie nadaję.

 

bonsai, i Ty też przeciwko mnie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×