Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różnią stopo skarpetki od zwykłych skarpetek?

 

są nierozerwalne niczym więź łącząca mnie z tą głupią smarkulą

 

proszejaciebie wzruszyłam się, uważam, że to piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, bo widzisz, pisałaś o jego komentarzu, że on by wiedział jak mnie skomentować.

dokladnie tak!!! zajarzyles ufff

no to ja Ci udowodniłem, że jego komentarz na moje tego typu wpisy był taki: "jeto mam te same fetysze".

jezu przeciez wiem o tym komentarzu i wcale nie twierdzilam ze go nigdy nie bylo ale ja mialam na mysli przyszly komentarz dotyczacy sam wiesz czego

a kolejny to facepalm (ja to nazywam kwejkiem bo to taka kwejkowa kultura - wstawianie obrazków).

więc? :]

wiec sie nie zrozumielismy bo ja tego nie nazywam kwejkiem o!

Czym się różnią stopo skarpetki od zwykłych skarpetek?

 

są nierozerwalne niczym więź łącząca mnie z tą głupią smarkulą

OH TELL ME MOAR :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, no to jaki byłby ten jego przyszły komentarz skoro na pisane w takim samym stylu i pod wpływem tego samego alko skomentował właśnie tak :]

 

oj elo elo, masz do czynienia z analitycznym umysłem, ostrym jak brzytwa, więc musisz się troche bardziej postarać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik,

Jedź na brudstok, będą od razu grubosolone icon_porc.gif

 

Znałem jedną ale już nie żyje, z pół roku już będzie, mogę dać tobie namiary, masz blisko do warszawy? Po tym czasie myśle nie będzie juz problemów z pozyskaniem nogi, ale nie jestem pewien czy ma na sobie stoposkarpetki, po tym czasie trzeba będzie chyba kupić nowe. Napewno nie będzie protestować. Jest też dobry motyw z chroroforem, wtedy każda lubi być metalówą i mieć stoposkarpetki, nawet nie trzeba dobrze grać na gitarze i nie musi byś ogniska, liczy się sama twoja obecność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, no to jaki byłby ten jego przyszły komentarz skoro na pisane w takim samym stylu i pod wpływem tego samego alko skomentował właśnie tak :]

gdybym wiedziala to nie pisalabym kilka stron wczesniej ze tego co napisalam (ze chcialabym go ujrzec czy cos jak to tam lecialo) : P

to sa zupelnie dwie rozne sytuacje i nie wiem czemu je laczysz no :bezradny:

chociaz i tak juz otrzymalam to czego tak pragnelam na fejsie ale nie przekleje tego tutaj by cos ci udowodnic bo po pierwsze nie zalezy mi na tym a po drugie mam odrobine godnosci

 

nie wyrabiam z toba jeto a buka predzej zje wlasne skarpetki niz cos pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, :shock: daj namiary na metalówki jakieś, ale mam ochote na metalówke.

 

elo, a no widzisz, nie wiedziałaś, że truchło wcale by nie skomentował źle tego co napisałem, co najwyżej wkleił kwejka czy napisał, że też lubi ssać stopy ale nie chce tego obnażać.

 

dawaj to z fejsa, od truchła? dawaj go tu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę się wybrać na jakiś koncert, jakaś metalówe w glanach i z ćwiekami wytargać... ładna, zaprosi mnie do domu i to tylko po to by pochwalić się swoim pokojem, że jest inny niż konwencjonalny, a całą drogę do jej domu kiedy będę się zastanawiać czy dać jej do buzi i dupy czy z dupy do buzi, ona będzie rozprawiała nad potrzebą ratowania zwierząt, o tym, że nie lubi kościoła i że jest nihilistką, ahhhh, palce lizać :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusz 1^

Nortt, :shock: daj namiary na metalówki jakieś, ale mam ochote na metalówke.

 

elo, a no widzisz, nie wiedziałaś, że truchło wcale by nie skomentował źle tego co napisałem, co najwyżej wkleił kwejka czy napisał, że też lubi ssać stopy ale nie chce tego obnażać.

 

dawaj to z fejsa, od truchła? dawaj go tu :]

ojezu gdyby chcial juz dawno by tu przyszedl ale chyba jednak jest madrzejszy ode mnie ;)

i wez mnie tu nie podpuszczaj nie mam zamiaru niczego ujawniac tym bardziej prywatnej korespondencji az tak mnie nie popierdolilo...

 

chociaz i tak juz otrzymalam to czego tak pragnelam na fejsie

 

LEL

ja ciebie tez buka : *

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, że bym wygrzmocił ego, to wkleił facepalme.

 

więc?

Więc wniosek z tego taki, że grzmotnięcia, to Tobie najbardziej potrzeba, w główkę... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×