Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Kochani:*******

mirunia , kosmostrada , cyklopka :********* dziekuje za slowa wsparcia .

Ja sie tak zle czuje ze najchetniej bym juz nie szla dzis nigdzie ale mam warsztaty i terapie.

Dusi mnie ic zuje sie jakbym na hustawce byla , takie jakby az zapadanie sie w sobie , nie wiem jak to opisac.

T tez jakos malo mnie ostatnio wspiera bo powinnam znow wskoczyc na PB terapie bo sobie nie radze. Organizm jest zbuntowany caly.

No zaczynam marzyc o smierci gdy tak leze w lozku .... Ja nie chce sie d o k urwy tak meczyc cale zycie!

 

Serce wariuje , kropelki nie daja nic , przydalby sie betabloker ale mam za niskie cisnienie do niego wiec dla mnie nie ma ratunku w lekarstwach , ja musze sie zameczyc i zagnebic na smierc zeby sie cos zmienilo.

 

Zycze Wam milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję iż Roman K. ps "Amfce" wyrokiem sądu został skazany na odebranie komputera i karę pozbawienia wolności na okres (niestety tylko) dwóch miesięcy.

 

O jak miło!

Nienawidzę tego upierdliwca, prawdziwy wrzód na dupie. Mały wyrok, ale dobre i to, niech nie czuje się bezkarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Byłam dziś na terapii i zrobiłam małe zakupy na ryneczku. Myślałam, że pójdę do pracy, ale ledwo zipię mimo nurofenu, na sesji ledwo mówiłam pomiędzy smarkaniem i atakami kaszlu, nawet niewielkich zakupów nie miałam siły nieść. Dusi mnie, telepie i wszystko mnie boli ( najgorsze to ucho).

Teraz leżę w łóżku, na pocieszenie zrobiłam sobie pyszną latte o smaku orzechowo-rumowym.

Chłopaki się zaraziły i zaczyna ich brać... :bezradny:

 

Tak że mój dzisiejszy plan to - chorowanie, zrobienie obiadu i może mi się uda trochę pofarbkować.

 

platek rozy, Kochana, strasznie mi przykro, żeś taka umęczona. Nie wiem, jak Cię pocieszyć. Tulam Cię mocno! Napisz jak było na terapii, czy coś Ci T. pomogła.

 

filip133, No to fajna atrakcja szykuje Ci się na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!Nie pisałam już wczoraj,bo byłam w pracy,a wieczorem zażyłam pierwszą dawkę nowego leku(niestety musiałam się wspomóc,chociaż już dawno nic nie brałam) i czuję się fatalnie.

 

Bonsai-dobrze pamiętasz ;-) teraz jestem sama i nie jest aż tak źle

Kalebx3-na pewno razem jest raźniej,w kupie siła :D

Kosmostrada-postaram się zaglądać tu regularnie :-)

Płatek Róży-trzymaj się Kochana!

 

Życzę sobie i Wszystkim ze Spamowej żeby mimo wszystko i w miarę możliwości to był dobry dzień.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, No właśnie się tego uczę, że naprawdę świat się nie zawali i ja nie jestem słaba i beznadziejna przez to, że w chorobie leżę w łóżku. Jest wielki postęp - wzięłam zwolnienie na dwa dni. ;)

A Ty jak się dziś czujesz? Powiedz, że jesteś tą osobą, którą dziś nic nie dolega. :smile:

 

PannaNatalia, Bidulko uboki Cię męczą? A masz już sprawdzony ten lek, czy jakąś nowość Ci zapisano? Trzymaj się i życzę, żebyś szybko się lepiej poczuła.

 

filip133, A nie masz jakiś przeciwbólowych?

 

bonsai, No i co , stoisz po tej drugiej kawie? A może to Ty jesteś dziś świeży rześki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, najlepiej wrzuć na av swoje zdjęcie :D

Świetny pomysł! :D

 

Jeszcze sobie nicka zmienię na imię i nazwisko, wpiszę do profilu adres rodziców i namiary na moją psychiatrę (komórka), no i jeszcze link do strony mojego miejsca pracy w podpisie, żeby każdy łatwo trafił. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady :P Aż tak chorych pomysłów i myśli to ja nie mam xd

Ale legitymizować każdą wypowiedź na forum swoją twarzą i zostawić do wglądu osób z zewnątrz :roll:

 

Chyba zacznę prowadzić permanentną ewaluację twoich pomysłów i/lub komplementów, bo się musisz w końcu nauczyć.

 

Chociaż co byś nie zrobił, to nie przebijesz pani magister, która w czasie omawiania leków do użytku zewnętrznego rzuciła do młodszej siostrzyczki jednej z koleżanek: "A ty ładna dziewczynka, ty to na pewno nie masz wszy, bo nie masz, prawda?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik-heeeeeej! ;-)

 

Kosmuniu-dostałam wczoraj nowy lek citabax 10.Mam okropne mdłości,drżenia rąk,boli mnie głowa,jestem senna i muszę siedzieć w pracy.Cóż muszę to przetrzymać,przecież wkrótce będzie lepiej(mam nadzieję)

 

 

DarkMaster-cześć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, trzymam pion! Może nie jest to postawa żołnierza kompanii reprezentacyjnej, ale daję radę. A Ty się zrelaksuj, dużo pij i śpij oraz przyjmij z 1 gram witaminy C, mnie zawsze pomaga. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żesz, monsz wrócił wcześniej z pracy, tak go rozłożyło... Czekam w jakim stanie wróci dziecko ze szkoły. :bezradny:

 

PannaNatalia, Ciężko z ubokami w pracy, wiem... Trzymaj się Kochana! Niech ci służy nowy lek.

 

cyklopka, ja bym jeszcze dodała numer do trenera... ;)

Co dziś taka nabuzowana? ( swoją drogą dobrze Ci to dowcip wyostrza... ;) )

 

bonsai, Dopsze, idę sobie więc zrobić herbatę.

 

DarkMaster, Davin, Czołem chłopaki! Co dziś ciekawego słychać na północnym zachodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×