Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie pozostaje bez wiary jeszcze wciąż liczę, że MSP przycisńie mi do szyli swoją spoconą pikantnie pachnącą stopę do szyli i powie "nie będziesz więcej tych malunków na ścianie uskuteczniał, bo jak nie to łeb maczetą odyebany" wtedy bym zrozumiał bo do mnie trzeba prostym języskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, nie fujka, tylko pisałaś, że chodzisz w glanach, a po całym dniu, przychodzi dżeto, ściąga sklejone skrpaetki, niuuuuuuuuuuuuuuuuuucha, i zaczyna się zabawa :yeah:

man iammmmmm ale bym sssssał, paluszek po paluszku, a najbardziej ten duży, wraz z podbiciem i przede wszystkim pieta...nic isę nie przejmuj, że pięta trochę haczy, u wiekszzości dupeczek trochę hqaczy, ale ja bym się tym zajął.

tak wylizane by były że na plaże byś poszła w wszyscy w szoku, pytali by się tylko jakiej kosmetycznki użyłaś 'ATy mam swojego łocha od takich zadań, jedźata, on zawsze pięte tak wyśsię, że żadne kosmetycznki mi niepotrzbne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, oczywiście, że Twoje stopy są ładne i zadbane, w dodatku masz faceta a ja sie przystawiałem i zachowywałem jak warchoł, przepraszam, to prawda - piłem wczoraj alkohol, właśnie się obudziłem na kacu i mało się nie zapadłem pod ziemie jak czytam co ja wypisywałem wczoraj do ludzi :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie się obudziłem na kacu i mało się nie zapadłem pod ziemie jak czytam co ja wypisywałem wczoraj do ludzi

 

dzięki Ci Jezu ,że nie piję wódy co ogłupia ,,, bo pewnie bym jak Jetodik wczoraj pisał erotyczne zboczostwa .

Jetodik kiedy druga część , tym razem napisz coś o tylnim damskim zawieszeniu- to moje ulubiene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, teraz już nawet na alku nie będę ataktował naszej biednej koleżanki MSP, która na moje szczęście bardzo taktownie i grzecznie odbijała moje zaczepki (Masturbov nie byłaby taka delikatna) teraz obrałem inne cele: ego, zależna, follow...

one nie mają facetów (od pewnego czasu je śledze), tak więc szykuj się Kalebx na moje wpisy o tym, że ego powinna nasmarować dupkę kremem nawilżającym bo wieżdżam jutro z moją maczugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej bo teraz znowu przesadziłem, ego, zależna i follow mogły się poczuć urażone, tak mi powiedziała moja znajoma forumowiczka, która do mnie dryndnęła, tak więc przepraszam dziewczyny i już koniec tematu seksu.

a to Kaleb Twoja troche wina bo mnie podpuściłeś :nono:

teraz już tylko normalne tematy, wczoraj grałem w wormsy reloaded, coraz lepiej posługuje się ninja rope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to Kaleb Twoja troche wina bo mnie podpuściłeś

możesz wszystko zwalić na mnie .

To przecież ja Cię wczoraj na wódę zaprosiłem , a jak spałeś to ja pisałem te obrzydliwe sprośności .

Dziewczyny to fajny i wartościowy chłopak , tylko zadaje się z nieodpowiednim towarzystwem ( jak ja ).

wczoraj grałem w wormsy reloaded, coraz lepiej posługuje się ninja rope.

 

weż mów po polsku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans nie, ja nie tykam kobiet bez ich pozwolenia, jedyne co, to robię fotki ich stopom, np. latem, ustawiam się w kolejce do kasy za nimi, szukam czegoś na ziemi bo mi niby spadło i ciach, fotka stóp z bliska, ale do tego mam prawo, gwarantuje mi to konstytucja.

Kalebx, no co Ty w wormsiaki nigdy nie grałeś? eee, facet, ale jeszcze nie jest za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a gdyby tak się zorientowały? I co robisz z tą kolekcją? Bo ja mam takiego kolegę, który, nie wiem jak teraz, ale swego czasu rwał na potęgę, uprawiał seks i kamerką zza kwiatka wszystko nagrywał. Jeden film mi tylko kilka sekund puścił, żebym uwierzył, a w folderze miał tego trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, pisze za autopsji, jak kiedyś napisałem o swoich fetyszach napisał, że miał takie same.

jezu wiem o jego fetyszach doskonale tylko ze on w przeciwienstwie do niektorych zachowuje umiar

jak pisałem, że bym wygrzmocił ego, to wkleił facepalme.

lol serio dziwisz mu sie? : DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×