Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, a do czego Ci to potrzebne? Chcesz wiedzieć czy pochodzisz bardziej z miasta czy ze wsi?

Tak, właściwie dla mnie to żadna różnica, ale tak mnie to zaczęło ciekawić. Niby urodziłem się w mieście, a pierwszy rok, lub półtora roku swojego życia spędziłem w innym mieście w innym województwie, a resztę życia spędziłem jak dotąd na wsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to wydaje mi się że bardziej pochodzisz ze wsi.

Ja pochodzę ze wsi i wolę wieś niż miasto. Mieć jakiś w miarę porządny dom i blisko do sklepu i do pracy to wolę wieś.

Do miasta mam nie daleko 10 minut drogi autobusem i jestem w centrum.

A po ile bilety masz na autobus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, aleście namachali przez te trzy godziny!!! Nie idzie przeczytać. Wróciłem,poziom adrenaliny mi wzrósł do poziomu sufitu. Cholera to był głupi pomysł, żeby obcym studentom wynająć mieszkanie. Wrrr

Ja wynajmowałam, wynajmuję jeszcze do czerwca, też niechętnie, ale odłożę sobie kasę na remont :mhm: Niech już dobiją te resztki wyposażenia, bo i tak się nimi brzydzę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, niewątpliwym atutem mojej pracy jest to że mogę zabierać psa. To przebija wszystkie minusy... ;)

 

Argish, Ale z tego co pamiętam, to źle się czułaś bez roboty? Trzymaj się , jakoś pójdzie, tylko przetrwać pierwsze dni.

 

cyklopka, A ja bardzo lubię pracę z ludźmi. Lubię ludzi, choć bojam się ich trochę... ;) a praca daje taki naturalny kontakt, nie trzeba nic wymyślać, relacja sama się tworzy. Poza tym papierzyska i komp dostarczają mi więcej stresu niż ludzie. A teraz mam więcej papierów i komputera niż człowieka. :(

No to czekam na Twoje następne ruchy i kwieciste relacje. ;)

 

Ḍryāgan, Osz, aż boję się pytać co zastałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, Nie? Ja to potrafię... :D

 

Ḍryāgan, Ech masz kłopot. Na całe szczęście do rozwiązania, tylko troszku nerwów , czasu i kasy... ;)

Dziękuję że pytasz, na wieczór 37 ,więc chyba idzie ku lepszemu.

 

Eh większość studentów jest jak zwierzęta..

ale że w jakim sensie?

 

Idę na kolację, choć z apetytem dziś u mnie krucho. Ale wieczorkiem chociaż na chwilę w komplecie usiądziemy, dwa słowa zamienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wiesz, inna rzecz ludzie jako pojęcie ogólne, bo lubię czasem wejść w tłum, i tulałki lubię..

Ale mam problem z tym, że niektórzy mnie nie szanują, bo mają dzieci w moim wieku, albo nawet mogliby być mi dziadkiem/babcią :bezradny: A to nie jest powód, żeby kogoś nie szanować, prawda?

 

Ḍryāgan, no to trochę inna sytuacja, ja bym do urządzonego mieszkania jednak obcych studentów nie wpuściła, tylko kogoś z polecenia. Ja robiłam mały remont (panele i malowanie) pod wynajem, teraz się chcę już wyzbyć mebli, szafek i prysznica po babci i po lokatorach, fajnie by było mieć wyposażenie czyste i własne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh miałem po 20 pogadać na skype z koleżanką, ale coś się nie odzywa ciągle, a tu iść trzeba... Jak zwykle odstraszam kobiety :P

Trzeba iść, bo jutro rano muszę pojechać z tatą na badanie poziomu kwasu walproinowego we krwi, bo neurolog kazał... Eh, paa ;)

 

Jeszcze zdążysz pogadać z koleżanką na Skype. :) Dzisiaj widocznie była czymś zajęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, po prostu są ludzie, którzy od razu wiedzą o co chodzi i ja to lubię :great:

Dlatego też mam słabość do największych rozrabiaków z drugiej klasy, fakt, kręcą się po klasie jak gówno w przeręblu, ale można z nimi złapać kontakt na falach nieznanych reszcie dzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×