Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie koniecznie, to jest po prostu życie brzydkiej osoby. Jak już to pisałem nie twierdzę, że nie zdarzyło mi się randkować, ale to zazwyczaj było na zasadzie ja Tobie nie odpowiadam ty mi nie odpowiadasz, ale nikt nas nie chce spróbujmy, albo robiłem za poczekalnię na lepszego faceta.

 

Nie przekonasz mnie i zdania nie zmienię jestem brzydki odpadam głównie przez brzydką twarz i taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, ale czego Ty, kur.a, chcesz? Tak, jesteś brzydki, masz duży nos, dziwny wąsik i twarz ziemniaka. Chodzisz sobie do domu uciech, zaspokajasz popędy, jest nieźle. Nie będziesz miał dziewczyny. A jeśli jakaś się przypałęta, to będzie cud (cuda jednak się zdarzają).

 

Jesteś brzydki, zniszczyło Ci to życie. Pytanie tylko, czemu chcesz niszczyć je innym użytkownikom, którzy może chcieliby coś innego zobaczyć w aktywnych wątkach, niż kolejny post z cyklu: jestem brzydki. No jesteś, kur.a, ale daj ludziom żyć! Ostatnie dni tu siedzę i tylko o owsiku będę pamiętał, no co za syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tego nie czytaj, bo ten wątek założyłem żeby się żalić, a jak Ci się nie podoba to wypad. Ktoś chce mi odp niech odp. Nie chcesz to się nie odzywa, a nie głupio komentuje nie ty masz taki problem więc wara ode mnie. Pewnie jakbyś był brzydki to byś w dzień w dzień wył. Udowadniasz tylko mi, że brzydota jest niesamowitym tematem tabu gorzej odbieranym niż rasizm czy inne dyskryminacje. Ponieważ ludzie chcą zakrzyczeć uciszyć brzydkich zabronić im się żalić, albo wmawiać im, że tak nie jest i zaprzeczać faktom. Nie ma normalnej autentycznej rzeczowej dyskusji o brzydocie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upieram się owsiku, że jednak przez pewne cechy Twojej osobowości. dla kobiet nie liczy się wygląd tak bardzo, jak dla mężczyzn, jeśli je odpowiednio omotać i oczarować, to będą klękały do miecza przed największym nawet aparycyjnym paszczurem. to prawda, owsiku. to prawda... a u Ciebie, hmm, nie ten groove, nie to flow. przykro mi. choć pewnie jesteś sympatyczny i miły, niegłupi, masz zainteresowania, zatem smutne, że jesteś samotny i przez to cierpisz.

 

bonsai, powodzenia na nowej drodze życia. zachowaj w sercu cokolwiek cieplejsze wspomnienia z tego forum, niż wątek o brzydocie owsika. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai mimo, że w przypływie agresji udowodnił jak widza mnie ludzie. Wy natomiast na siłę wmawiacie bajeczki i ewidentnie kłamiecie jak to niby z moim wyglądem nie jest źle. To jest druga strona medalu tabu brzydoty. Czyli albo agresja, albo bajerowanie jak to jest ok. Jednak fakty są faktami brzydka osoba ma gorzej ciężej, a kobiety mocno patrzą na urodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest bajerowanie, jaki mielibyśmy interes w bajerowaniu przypadkowego kolesia w internecie? mówię Ci prawdę, jak to widzę, wyglądasz całkiem w normie, masz coś sympatycznego w wyglądzie, nie jest źle.

 

skoro nie kupujesz kobiet samym tylko wyglądem, musisz to robić osobowością, popracuj nad nią. najlepiej z pomocą specjalisty, bo to chyba już ostatni dzwonek.

 

Poza tym bardzo słusznie zauważyłaś ciężko jest zacząć znajomość bez zdjęć.

 

nie miałam za wiele znajomości w necie, ale gdyby ktoś poprosił mnie o zdjęcie po wymianie pierwszych kilku zdań, usłyszałby 'no to pa, wyp.ierdalaj' :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, gdzie ja tu agresywny byłem... Przez 230 stron owsik chce udowodnić, że jest brzydalem i dlatego ma życie do dupy. No to wyzwoliłem go, potwierdziłem, że dokładnie tak jest. Z nadzieją, że ten wątek pogrąży się w ciemności (od)bytu, pozostając w konwencji owsikowej. A Wy, z uporem godnej lepszej sprawy, próbujecie naprawić człowieka - przecież robili to wszyscy od 230 stron. To jest tragedia w czystej formie.

 

Dzięki, Masturbow, Tobie również najlepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai wypad nie podoba Ci się to wara. W całym tekście, ale chociaż jesteś szczery, a to sobie cenię.

Jak masz brzydką twarz to osobowością kobiety nie przyciągniesz. Wiem to bardzo dobrze jakoś dziwnym trafem od ekstrawertycznych brzydali po najbardziej introwertycznych każdy ma to samo nie podoba się fizycznie. Brzydoty się nie przeskoczyć gadką itp. Ludzie oceniają wygląd w pól sekundy i nie ma, że fajnie się gada brzydki to brzydki może być co najwyżej kolega w oczach kobiet. Więc nie bajeruj, bo mnie nie przekonasz. A ja jestem brzydki i dobrze to wiem, mam to sam co brzydale nie raz usłyszałem w twarz, że jestem brzydki bardzo wiele razy to przeczytałem. Nie zmienisz faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz brzydką twarz to osobowością kobiety nie przyciągniesz.

 

to dlaczego kilka lat temu byłam śmiertelnie zauroczona chłopakiem sporo brzydszym od Ciebie (posiłkując się zdjęciem)? spróbuj odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo może nie był brzydszy ode mnie wbrew temu co piszesz? Nawet jeżeli był to był atrakcyjny seksualnie czasami tego typu uroda rozmija się z oceną estetyczną to się nazywa ,,piękny brzydal" i taki facet normalnie ma powodzenie prawie jak atrakcyjny fizycznie mężczyzna.Także nie tylko Tobie bym on się podobał. Jakoś dziwnym trafem Ci niby brzydale, których się pokazuje jak to mają powodzenie do czasu osiągnięcia władzy pieniędzy za bardzo niemili powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był koszmarny, wierzaj mi, jak go zobaczyłam, to pomyślałam, że wygląda jak typowy osiedlowy przykrzak i na pewno słucha Pokahontaz. moje koleżanki się nim brzydziły, miał pewien kosmetyczny problematyczny defekt. mówiły, że może i jest sympatyczny, ale że je zwyczajnie obrzydza, jakkolwiek to okrutnie brzmi :-| z samego tylko wyglądu byłby dla mnie kimś, z kim nie bardzo miałabym ochotę mieć do czynienia w ogóle, nie wspominając o jakichś damsko-męskich zajawkach. no a potem się odezwał i dwa lata słuchałam romantycznych piosenek próbując wyrwać go na gadu gadu. w sumie trochę pojechało mi to po samoocenie, bo nigdy nie dał mi szansy, a naprawdę bardzo się gimnastykowałam. wiesz, owsiku, chodzi o to, że on naprawdę miał osobowość, coś, czego Tobie być może jednak brakuje, hmm. bo z wyglądem serio nie ma u Ciebie AŻ TAK źle (powtarzam się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję się nie wiem czemu. Wiem jednak za co ja odpadam i jestem tego pewny na 100% i to jest mój wygląd jestem brzydki i dobrze to wiem i wiem jak mocno liczy się uroda. Nie dam się przekonać, że nie chodzi o wygląd. Za dużo razy przyczyną moich niepowodzeń była moja brzydka twarz czasami niski wzrost. Nie ma, aż tak źle, ale jest zle, a to wystarczy by się mieścić w zbiorze brzydkich ludzi i odpadać przez brzydotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatemu, że miał fajny charakter xDDDDDD swoją drogą, co ja musiałam mieć w głowie, że się na parę lat zasiedziałam przy monitorku próbując wyrwać jakiegoś knura, który mnie miał w ustawicznym poważaniu. chyba wióry i budyń. oczywiście oficjalnie było to dupne koleżeństwo, a ja tam biedna wzdychałam i się łudziłam, jeszcze doradzałam czasem w problemach miłosnych, czyli rzepa, straszliwa niestrawna rzepa uech. idę spać owsiku, zmęczyło mnie to rozmówkowanie, niemniej jednak nie złość się na nas, próbujemy Ci tu wszyscy w jakiś sposób, mniej lub bardziej szokowy, pomóc ;) papa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna zastanawiałem się jak wyglądasz. Jesteś zupełnie normalny, napewno nie brzydki, niczego Ci nie brakuje! Problem leży gdzie indziej, zafiksowałeś się na kwestii swojego wyglądu i nie widzisz już niczego poza tym. Dla pocieszenia dodam, że mnie (w opini koleżanek) postrzegano jako osobę przystojną, ale niewiele to wnosiło kiedy miałem ze sobą problemy emocjonalne. Osobowość przebija przez urodę, zawsze, i na to ludzie podświadomie zwracją uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi oczywiście, że jestem brzydki. Nie potrzebuję bajerowania, że jestem przeciętny, bo wiem, że nie jestem. Fakty mówią same za siebie multum ludzi mi w twarz powiedziało, że jestem brzydki i napisało to. Jeszcze więcej kobiet, że nie jestem w ich typie. Wypisz wymaluj tak mają brzydcy ludzie. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×