Skocz do zawartości
Nerwica.com

BOMBELKI WRÓCIŁEM! :*


Pink Punk Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak, byłem już tu kiedyś, przez chwilę.

 

Szukałem w innych chorych forumowiczów moich lekarzy i wymagałem aby mnie wyleczyli.

 

Za to przepraszam, zdecydowanie.

 

Teraz pojawiam się, aby po prostu porozmawiać, czasem się wypłakać - mam wrażenie, że mamy podobne hobby.

 

Nie chcę być anonimowy - Pink Punk Boy, artysta z Polski.

 

co ze mną aktualnie myślę najlepiej ten tekst z mojej strony (spokojnie, to nie reklama, ja niczego nie sprzedaję, poza tekstami ART FOR FREE)

http://pinkpunkboy.com/index.php/2-uncategorised/39-something-going-on

 

a więcej o mnie i moim mental state popiszemy sobie już w odpowiednich działach :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że nawet nie pamiętam?

 

Ale wrzuciłem galerię swoich artystycznych fotografii ukazujących moje różne stany psychiczne i "wymagałem" aby ludzie mnie zdiagnozowali i pomogli mi na podstawie tego. Dostałem brawa "ale świetnie to wygląda jak się źle czujesz!" i poszedłem w choleru.

 

Teraz chcę tylko popeplać, podzielić się swoim podejściem i wiedzą :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że nawet nie pamiętam?

 

Ale wrzuciłem galerię swoich artystycznych fotografii ukazujących moje różne stany psychiczne i "wymagałem" aby ludzie mnie zdiagnozowali i pomogli mi na podstawie tego. Dostałem brawa "ale świetnie to wygląda jak się źle czujesz!" i poszedłem w choleru.

 

Teraz chcę tylko popeplać, podzielić się swoim podejściem i wiedzą :pirate:

Pamiętam Cię. Te brawa były od osób, które czują się dużo gorzej od Ciebie. Od czasu do czasu któryś z użytkowników zdaje relację z przedawkowania miętówek, więc rozumiesz, że fotki były po prostu ładne, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pink Punk Boy, witaj :D ,

fajnie ,że wróciłeś , cieszymy się ,,, jednego wariata, szajbusa , psychobubla więcej ;)

1. Czemu nazywasz mnie " bąbelkiem "?( akurat bąbelkiem )

2.Czemu przepraszasz ? Okradłeś kogoś , oszukałeś lub jeszcze co gorszego ,,, w mordę komus dałeś ?

3 . Jesteś geyem ? Bo ja nie jestem i nawet w żartach nie napisałbym ,że lubię jak ktoś mnie r...a w du..ę . No ale każdy ma inaczej , więc się nie dziwię .

Pozdrawiam i na koniec ostatnie pytanie : skąd ten pomysł na taki Nick co żeś go sobie wybrał ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

1. tak pieszczotliwie, ładnie tak, z sympatii?

2. przepraszam, że wymagałem od was że "powinniście" być inni, niż jesteście. Teraz wiem, że "każdy jest dokładnie taki, jaki powinien być".

3. głupio piszemy, to głupio piszemy, jak słowa nie mają znaczenia, to po co się ograniczać "w żartach"?

4. W ciągu jednego roku podczas leczenia odwykowego starałem się wymyślić pseudonim artstyczny dla mojego muzycznego projektu. Udało mi się wymyślić tylko to. No co. Lubię różowy kolor. Kocham wolność. Jestem chłopcem. Potem i tak się okazało, że to nie ja wymyśliłem, tylko znajoma z terapii. Ale pasuje idealnie, lepiej niż moje prawdziwe imie i nazwisko.

 

Dark Velvet - tak wiem, przecież sam o tym pisałem, że są dla mnie genialne inaczej bym ich publicznie nie pokazywał :P aktualnie też mam te prace w galerii na stronie, ale razem z innymi, bez podpisów, już nie szukam pomocy u każdego - niech se bedą sztuka i tyla! :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes dosc agresywnych w swoich wypowiedziach i bardzo pewny siebie, czy tylko tak mi sie wydaje. To jaki jest cel Twojego powrotu?

 

teraz to juz masz chłopie przerabane, bo musisz sie nad soba użalac, nie mozesz chorowac i jakos tako funkcjonowac...Napisz kilka postów jak to Ci zle w zyciu, to kazdy Cie polubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, no dla mnie szok jakby.

 

Ocenianie, wartościowanie, licytacja - dla mnie szok, szczególnie w takim dziale, widocznie miałem mylne wyobrażenie na tym, jak wygląda dział "witam".

 

Nie wiem jak wy reagujecie gdy kogoś "witam" w waszą stronę to próba obrażenia ciebie poprzez nazwanie cię homoseksualistą. I nie obchodzi mnie jak reagują inni.

 

Jeden z problemów z jakim się borykam na zewnątrz to właśnie to, że dla ludzi jestem "za wulgarny" "za zboczony". Ale ja nie chcę być taki, jakim ludzie by mnie chcieli. Ja nie chcę już pasować ludziom i patrzeć na ich oczekiwania. Ja chcę być sobą i dobrze się w tym czuć.

 

Co tu kupować czy nie? O co się licytujecie tutaj?

 

A przydomku artysty nie zabierze mi nikt, chyba że sam Szatan zstąpi na ziemie i weźmie zabierze.

Bo Artystą jest każdy, kto nazwie się artystą i co jest genialne - SZTUKĄ jest WSZYSTKO co ARTYSTA nazwie SZTUKĄ :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Artystą jest każdy, kto nazwie się artystą i co jest genialne - SZTUKĄ jest WSZYSTKO co ARTYSTA nazwie SZTUKĄ

"Każdy jest poetą i wszystko jest Poezją ", jak mawiał wieszcz

--- a najgorsze jest robienie z siebie wielkiego poety- artysty ,,, na siłę .

zresztą w dupie to mam ;)

pisze swoja poezję co dzień na nowo , wśród tych samych gęb , czasem jakoś nowa się trafi,,, dziś znów nie wygrałem w Totka poanie Bąbel !

KUR-WWWA ZNOWU NIE TE LICZBY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Artysta" z manierą który wymaga specjalnego traktowania bo się wywyższa tym przydomkiem, tak, to żałosne.

 

Mi ta etykieta artysty spuszcza ciśnienie trochę, że jakkolwiek pasuję do tej planety.

 

Łudzę się, że jak zacznę na siebie tak mówić sam, to i inni tak zaczną używać słowa "artysta" wobec mnie, zamiast "czubek, wariat, świr".

 

I znowu się na tym łapie... CO MNIE OBCHODZI CO SĄDZĄ O MNIE INNI? Niespójność świadomości i podświadomości przekracza granicę umożliwiającą normalne funkcjonowanie, czekamy aż leki zaczną działać.

 

Ale co robić gdy "czekam" a myśli w głowie 100 na sekundę?

 

Chyba czas wybrać między "leczymy się" a "żyjemy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes dosc agresywnych w swoich wypowiedziach i bardzo pewny siebie, czy tylko tak mi sie wydaje. To jaki jest cel Twojego powrotu?

 

teraz to juz masz chłopie przerabane, bo musisz sie nad soba użalac, nie mozesz chorowac i jakos tako funkcjonowac...Napisz kilka postów jak to Ci zle w zyciu, to kazdy Cie polubi.

 

Hey nie wszyscy tacy są, lol choć pewnie bardziej by wleciało wam hyperreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×