Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, ludzie wolą mieć obraz świata taki jaki jest przedstawiany w książkach Pablo Koelko, dlatego nie chcą słyszeć, że ktoś ze względu na niski wzrost i kluskowaty nos w ich społeczeństwie został skreślony przez sto kobiet na sto.

wolą myśleć, że żyją w społeczeństwie gdzie przede wszystkim liczy się osobowość ;)

zwłaszcza, że gdzieś tam podświadomie wiedzą, że czeka ich brzydota prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk Tobie by się to bardziej przydało z Twoimi karabinami itp. Poza tym szamana, którego ludu ? Bo szamanizm był, a w niektórych przypadkach jest cechą charakterystyczną dla ludów Ugro-Fińskich, Mongolskich, Ałtajskich, Tureckich i plemion indiańskich.

odczep sie od moich karabinów.moje pragnienia nie są niebezpieczne dla mnie i innych.nie domagam sie głaskania i pieszczot bo nie widze w tym sensu.tylko mnie wkurwiają lub sie ich boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ale Ty też z drugiej strony niepotrzebnie się tak zafiksowałeś, mi się wydaje, że u Ciebie to jest na zasadzie "najfajniej tam gdzie nas nie ma" i wbiłeś sobie do głowy, że jak nie będziesz w związku to koniec.

skup się lepiej na pozytywach samotnego życia, daj zarobić prostytutkom od czasu do czasu i już, "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no właśnie mnie przeszkadza w sensie czysto logicznym, jak możemy facetowi powiedzieć, co się wydarzy lub nie wydarzy w jego przyszłości. Co ja, czukocka szamanka? :bezradny:

 

Druga rzecz, nikt nigdy nie analizuje samego wyglądu ani samej osobowości, inteligencji, charakteru, czegokolwiek w oderwaniu od całej reszty. Postrzeganie człowieka jest złożone, nasz stosunek do kogoś zależy od wielu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak już to napisałem. Najbardziej denerwuje mnie zaprzeczanie faktom.

To jest tak kiedyś Heglowi zarzucono, że gada głupoty o Układzie Słonecznym to stwierdził on, że tym gorzej dla faktów. To też widzę takie zachowanie to co z tego, że nauka już dawno potwierdziła, że ludziom brzydkim jest gorzej w życiu. To tutaj padają argumenty, że to naukowcy się mylą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, nie za ciekawie, choć NAJgorzej w życiu jest ludziom bez charyzmy, bez przebojowości, bez osobowości. musisz się zastanowić, co jest Twoim głównym problemem, owsiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×