Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, jak to stwierdził doktor, który zadecydował o przyjęciu: "Idę, patrzę, leży dziewcze całkiem nieużywane pod windą to pozbierałem" :P - autentycznie tak powiedział mojej oddziałowej :lol:

 

W szpitalu na kardiologii po tygodniu badań wszelakich lekarze stwierdzili UWAGA: anoreksję przy BMI 18,21 :lol: [już ja im pokażę anoreksję jak wrócę do pracy :evil: ]

Ogólnie długa historia, nie do pisania na forum. W każdym bądź razie zostałam dzisiaj przekazana do Kliniki Psychiatrii (tak mnie lekarz urządził, że nie miałam prawa odmówić i wypisać się na własne żądanie z kardiologii), a Klinika Psychiatrii jak już się wszystko wyjaśniło, stwierdziła, że tak brzydko powiem, że na vj mnie tam wysłali :lol: i wypuścili do domu :P

a Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej i Rzecznik Praw Pacjenta stąd, że lekarka dyżurna udzieliła informacji osobie, która nie była przeze mnie upoważniona do uzyskania informacji o moim stanie zdrowia. Rozmawiałam już dzisiaj z jedną babką ogarniętą w tych sprawach, zadzwoniłam na infolinię Biura Rzecznika Praw Pacjenta i mniej więcej wiem co robić. Jutro jeszcze dla pewności porozmawiam z prawnikiem ogarniętym w tym temacie i jak powie mi to samo co pozostałe osoby to w niedzielę piszę pisma do wyżej wymienionych instytucji, oraz notatkę informującą dla owej pani doktor która sobie za dużo pozwala i w poniedziałek trafiają one na pocztę i do owej pani doktor.

Cóż, ja bym w pracy zrobiła coś nie tak, to awantura jak stąd do Betlejem, lekarzom ostatnio za często uchodzi to na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Boszsz Ty to masz życie, w pracy w szpitalu, po pracy w szpitalu... :hide:

To co się złościsz na psychiatrów, w końcu Cię wypuścili. ;) A faktycznie nieładnie z tym paplaniem.

Ale masz zwolnienie, czy rześko masz zamiar pomaszerować do pracy?

Ja nie wiem Kochana, ale czasami myślę, że nasze dolegliwości to pikuś przy Twoim w zasadzie nie wiadomo czym...Bo co innego wrażenie, że się zemdleje, a co innego fikać naprawdę ot tak...

Muszę powiedzieć, że strasznie w tym wszystkim jesteś dzielna. Mam nadzieję, że chociaż u T. pozwalasz sobie na odrobinę słabości i poużalania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Jestem chorutka. :why: Nie spałam w nocy, tak mnie gardło bolało. Ogólnie jestem całkiem rozbita - kicham, kaszlę, siurgam nosem, leb też boli.

Wyszłam z psem, było rano ładnie mimo wietrzyska, ale ledwo zrobiłam tradycyjne kółko. Chyba nici z moich sprytnych planów na weekend. :(

Wiedziałam, że tak będzie, jak kolega przyszedł do pracy okropnie chory, a ja zawsze łapię te podłe wirusy. :time:

Sama nie wiem już co mam jeszcze łyknąć, chyba strzelę sobie aspirynę...

 

Miłego dnia!

 

platek rozy, Kochana**** do poniedziałku jeszcze dużo czasu, spróbuj pokorzystać jednak z weekendu i zająć głowę.

 

Little Red Fox, Co będziesz dziś porabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ojej to kuruj sie i nie wychodz dzis nigdzie , lepiej to wysiedzie w domku.Gorace usciski Slonce !

 

mirunia, tulam Cie i lacze sie w bolu .... :( wydaje mi sie ze kregod\slup z blednikiem , widocznie uscisk mi powstal bo non stopem napeta bylam ostatnio no i jeszcze mylam glowe nad wanna a tego mi nie wolno no ale jak mialam inaczej????? Jak mialam ta rane po operacji...

W kolnierzu jest lepiej wiec chyba od kregow . Jedyne co na sorze to mi zrobia tk i wypsza do domu ze skierowaniem do Pzp .juz to mnostwo razy przerabialam , bo nawet jeli to by byl blednik to leki na niego biore a innych juz nie ma.

We wtorek sprobuje sie do mojej neurolozki dostac jak nie minie .

Czy Ciebie tez mdli przy tych zawrotach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześć Słońce!***** No bidulki jesteście Dziewczynki...

Tak bardzo chciałam gdzieś wyjść, coś porobić, żeby baterie naładować na następny tydzień. Już żeśmy sobie dziś fajnie dzień zaplanowali, ech...

Czasami mimo przeziębienia da się robić swoje, ale niestety licha jestem. No nic, jak mówisz trzeba wyleżeć...

Mam nadzieję Kochana, że trochę Ci zejdzie i będziesz mogła sobie chociaż do sklepu wyskoczyć. To siedzenie w chałupie w niczym nam nie pomaga... :bezradny: Ściskam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej ile tu teraz chorób i problemów... ściskam wszystkich potrzebujących tego! I miłego dnia życzę wszystkim, bez wyjątku :)

 

A u mnie nieco lepiej z rana, bo słońce świeci :D :D

Tylko muszę nieco bardziej na używanie mojej prawej ręki uważać, bo wczoraj jak mi tata opatrunek zmieniał, to trochę za dużo krwi leciało... Może za dużo robiłem rzeczy prawą ręką i starałem się normalnie funkcjonować, więc rana się gorzej goiła... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a tez masz takie uciekanie ziemi spod stop? jak mi nie minie do jutra to poprosze sasiadke zeby ze mna jutro na sor pojechala. dzis pojechali do jej rodzicow .

 

 

kosmostrada, mirunia dobrze radzi , kolderka i wygrzewanie :nono::nono::nono:

 

filip133, :papa::papa::papa: tej reki za duzo to nie forsuj.Ja po operacji nie moglam ani do gory reki wyciagac aniz a bardzo na dol dawac tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo robiłem rzeczy prawą ręką

Tak mogło być!

 

Muszę zainwestować w nawilżacz, bardzo suche powietrze jest w mieszkaniu i mój nos się buntuje. Niech moc będzie z Wami!

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, normalnie zmasowany atak na nasze kregoslupy jest :shock: najpierw Ania , teraz my.... :why::why::why: ja mam mieso z wczoraj ale nie moge jesc ... Tak mnie mydli i mam scisneity zolad z nerwow ze nie moge ni kesa wcisnac :( zjadlam tylko kostke czekolady .

Odpoczynek od kolnirza robie bo cala noc mialam to normalnie nie idzie chodzic ....

Wroce na jaks czas do vicebrolu .Ide wpon do lekarza po moje wyniki z tsh to mu powem zeby mi wypisal. Kochana moze Ty tez wez ten lek? Pomaga na ukrwienie mozgu . Troche mi pomagal jak mialam nasilenie objawow 3 lata temu.

 

 

 

 

Siet , siet , sieeeet!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, kup sobie taki nawilzacz do nosa --- ja kupilam chyba 12 zl kosztowal ---pantherin , bo tak mi sie nos wysuszal ze az mi krew leciaiala a teraz od kiedy tego uzywam jest ok.;

 

 

filip133, wlaczylam muzyke i zjadlam kanapke ... bo juz mi slabo bylo z glodu.

 

Niech splynie na mnie łaska nieziemska i sprawi ze w poniedzialek dam rade isc o wlasnych s ilach do pracy :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dziękuję! Wróciłem właśnie z apteki, kupiłem ten Pantherin (18,20 zł tutaj :/), spenetrowałem obie szpary i czuję się nawilżony. W końcu. :uklon::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana i jak tam? zrobilas juz obiadek? ja lezalam troche i teraz wstawilam do piekarnika fryty z batatow ( mialam zamrozone bo kiedys za duzo pociachalam) i dot egoz agrzeje miesko i juz . Jeny jak mi sie pierniczy w tej glowie :(

 

bonsai, :great: nawilzaj tak ze trzy razy na dzien przez kilka dni a pozniej wyatarczy raz dziennie .

 

 

filip133, ano , tak bylo i od tego zaczela sie moja trwalajaca 9 miesiecy karuzela.

 

12316596_921940104550158_2235508273523629305_n.jpg?oh=81d0a44bd1de1b52dd62ee0677d486f1&oe=572264A2&__gda__=1458836372_cac4ed874e49cf483cf259499b4aba13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×