Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż nie mam przyjaciela, a wszyscy których poznałem do tej pory są płytcy emocjonalnie, pozbawieni wrażliwości, nie da się z nimi rozmawiać o problemach duchowych.
Jakie są przykładowe problemy duchowe, o których chciałbyś rozmawiać z przykładowym przyjacielem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mam przyjaciela, a wszyscy których poznałem do tej pory są płytcy emocjonalnie, pozbawieni wrażliwości, nie da się z nimi rozmawiać o problemach duchowych.
Jakie są przykładowe problemy duchowe, o których chciałbyś rozmawiać z przykładowym przyjacielem?

 

Tęsknota za odkrywaniem piękna świata pośród całej szkaradności. Poczucie bycia nędzną jednostką, nie mającą wpływu na świat. Poczucie braku wystarczającej inteligencji i talentu, by osiągnąć coś wielkiego. Poczucie wyobcowania, mimo otaczającego cię tabunu ludzi. Brak zrozumienia przez innych twojego nihilistycznego poglądu na życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bóle miesiączkowe są u mnie tak silne, że prawie mdleje i wymiotuje przez 2 dni i nie działają na mnie żadne przeciwbólowe leki, nawet jak ich garść wezmę, a wystarczy antykoncepcja hormonalna i ból znika. czy ja mam problemy hormonalne w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego bóle miesiączkowe są u mnie tak silne, że prawie mdleje i wymiotuje przez 2 dni i nie działają na mnie żadne przeciwbólowe leki, nawet jak ich garść wezmę, a wystarczy antykoncepcja hormonalna i ból znika. czy ja mam problemy hormonalne w takim razie?

 

A może masz cos z żołądkiem. Przez branie leków nieźle sie wszystko psuje. Może nie przyswajać.

Też tak miałam. Wiele razy sie bałam o siebie i w ogóle przez to z domu sie bałam wychodzić. I wiesz co? Przeszło mi to, też nie wiem co mi było :) Ale zrezygnowałam na pewno z silnych i w ogole tych leków przeciwbólowych(np ketonal, ibuprom, apap itp)i w sytuacjach awaryjnych kiedy jest naprawde zle( teraz juz rzadziej sie to zdarza) biore tylko naproksen.

 

 

Bobby6, hehe, witam w klubie, nie łam się tylko do nauki albo poszukaj sobie korepetytora :) Będzie git, tylko spokojnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może masz cos z żołądkiem. Przez branie leków nieźle sie wszystko psuje. Może nie przyswajać.

Też tak miałam. Wiele razy sie bałam o siebie i w ogóle przez to z domu sie bałam wychodzić. I wiesz co? Przeszło mi to, też nie wiem co mi było :) Ale zrezygnowałam na pewno z silnych i w ogole tych leków przeciwbólowych(np ketonal, ibuprom, apap itp)i w sytuacjach awaryjnych kiedy jest naprawde zle( teraz juz rzadziej sie to zdarza) biore tylko naproksen.

mam problemy z żołądkiem, ale bóle miesiączkowe są chyba genetyczne- moja mama miała identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow, spłuczki to mają do siebie, że się psują w złych momentach. Ja mam szczęście posiadać ojca, który zna tak wielu ludzi (w przeciwieństwie do mnie), że w ciągu pięciu minut skombinuje numer do lekarza każdej specjalności, hydraulika, tłumacza, adwokata, handlarza ziołem, kopacza szamb i połykacza ognia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producenci mojego ulubionego serialu chyba oci**ieli. do tej pory odcinek pojawiał się co tydzień. a teraz ujki zwiększyli przerwę do 2 tyg.

w efekcie: nowy sezon zaczął się jakoś na początku października, do tej pory wyemitowano jakieś 8 odcinków, za tydzień 9. i potem co?

przerwa świąteczna! aż do lutego! poebało od nadmiaru hajsu ! najlepiej niech odcinek będzie raz na miesiąc i przerwy roczne. co za ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producenci mojego ulubionego serialu chyba oci**ieli. do tej pory odcinek pojawiał się co tydzień. a teraz ujki zwiększyli przerwę do 2 tyg.

w efekcie: nowy sezon zaczął się jakoś na początku października, do tej pory wyemitowano jakieś 8 odcinków, za tydzień 9. i potem co?

przerwa świąteczna! aż do lutego! poebało od nadmiaru hajsu ! najlepiej niech odcinek będzie raz na miesiąc i przerwy roczne. co za ludzie.

 

Znam ten ból...przechodzę go co roku...straszne

Gorzej jest tylko jak serial się kończy i nie ma już więcej odcinków.....bo nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×