Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, a to ten...ja sobie lukne dzisiaj DAR 2015 jeszcze pod powiekę...

masz rację, ja też nie pragnę być sam, zwłaszcza, że przeżyłem piękne chwile z kobietą i wiem jakie to cudne, ale z moją psychiką do związku się nie nadaję, jestem w takich kleszczach sprzeczności.

 

 

wczoraj pracowałem w nocy, zimno, ciemno, ponuro, wiatr dmucha jak opętany, kilkanaście godzin w takich warunkach (z tego 1/3 na dworzu) i tak sobie myślę, wrócę do domu i co będę miał, strzele browarka, obejrze jakiś film, no i? ...większość dni jak się budzę to zamiast się cieszyć z poranka klnę pod nosem, że już pora pobudki a nie zasypiania.

to jest dobry wyznacznik zadowolenia z życia, jeśli się większość dni budzisz i chciałbyś przewijać noc do tyłu coś w stylu "nocy świstaka" znaczy, że jest cienko, a to i tak jest dobre życie, bo mam co jeść, mam gdzie spać, te prawdziwe tragedie to lepiej nawet o tym nie myśleć co spotyka ludzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pogodzę się z faktem, że tylko dlatego iż jestem brzydki nie mam dziewczyny i moje starania kończą się nie powodzeniami. Nie pogodzę się , bo na to nie ma alternatywy. Nie da się zastąpić tego pragnienia czymś innym nie da się tej pustki, a zarazem bólu wyplenić: książkami, filmami, pracą. Niestety to zupełnie inny poziom potrzeb.

wobec tego brzydotę trzeba usunąć z brzydalem.nie da się usunąć brzydoty z brzydala.życie to nie film "mucha2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe zaraz zaraz? Grają Makbeta?

Szekspir to mój ukochany...<3

 

 

A mnie nikt nie chce bo jestem za ładna i boją się do mnie podejść :lol:

 

Owsik, też mi źle no....

Nie mówię abyś przestał się źle czuć, aby na siłę zmienić Twoje uczucia.

Jakby co to CIę rozumiem i wiem co czujesz i też tak mam i przynajmniej wiedz , że nei jesteś sam w byciu smutnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nikt nie chce bo jestem za ładna i boją się do mnie podejść

O, to jest dobry materiał na nowy wątek: "Moja nieziemska uroda" lub "Jestem zbyt ładna/y". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zawsze będę sam , bo żadnej kobiecie się fizycznie nie podobam. Mam dziś strasznego doła. Czy naprawdę chcę tak dużo,bo pragnę mieć dziewczynę?Jak się pogodzić z tym, że nie mam dziewczyny tylko dlatego, że jestem brzydki i przy tym jednocześnie czuć się spełnionym i szczęśliwym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą woda i mydło nie zabije bakterii.jeśli higiena intymna ma być czasowo skuteczna należy używać podchlorynu sodu,jodyny,wody utlenionej,ozonu,rywanolu,lizolu lub fenolu.

f15b6271af81.gif

Wiem, że zawsze będę sam , bo żadnej kobiecie się fizycznie nie podobam. Mam dziś strasznego doła. Czy naprawdę chcę tak dużo,bo pragnę mieć dziewczynę?

Nie, to nie jest tak dużo.

Jak się pogodzić z tym, że nie mam dziewczyny tylko dlatego, że jestem brzydki i przy tym jednocześnie czuć się spełnionym i szczęśliwym?

Ty się z tym nie pogodzisz, bo dla Ciebie nie ma "zastępstwa" dla bycia z kobietą. Nigdy też nie będziesz szczęśliwy bez kobiety/związku. Wszelkie opcje pomocy i doradzenia Ci zostały wyczerpane w tym wątku. Niestety, przez swój wygląd, wzrost i dość pesymistyczne nastawienie do świata nie ma przed Tobą świetlanej przyszłości... Taki lajf... :bezradny:

comment_taME9tyXOqmoPlidm0y9Y1SavHxYiosJ.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, ja polecam sertralinę, dawka od 100mg elegancko sterylizuje. Z tym że Owsikowi nie zależy tak bardzo na sferze seksualnej, tylko na poczuciu bycia kochanym, akceptowanym, przytulanym... On jest po prostu samotny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychotropka to niech owsik pojdzie po raz wtóry na strzelnice.tam go tak przytulą że mu wyjdzie bokiem.ale żeby to przytulenie było ostrym śmieciem pamięciowym którego poruszenie spowoduje dalsze mentalne obrażenia owsik by musiał być pasjonatą broni i zagorzałym wyznawcą miłości do balistyki.musiało by też go przytulić nie z gruszki ni z pietruszki kilku nieznajomych ludzi tego samego koloru oczu.musiałby też zaglądać za plecy przytulaczy i zauważyć że ci którzy to widzą cisną beke z niego no i w dzieciństwie ojciec powinien zawsze go walić w łeb kiedy chce sie do niego przytulićwtedy widać bezsens przytulania które nic nie rozwiązuje jak na dłoni.ale z jego postów wynika że niema żadnych pasji.ma tylko zle w głowie,ogromny popęd seksualny i potrzeby oksytocynowego zamulenia celem chwilowego odcięcia sie od rzeczywistości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychotropka to niech owsik pojdzie po raz wtóry na strzelnice.tam go tak przytulą że mu wyjdzie bokiem.ale żeby to przytulenie było ostrym śmieciem pamięciowym którego poruszenie powoduje dalsze mentalne obrażenia owsik by musiał być pasjonatą broni i zagorzałym wyznawcą miłości do balistyki.musiało by też go przytulić nie z gruszki ni z pietruszki kilku nieznajomych ludzi tego samego koloru oczu.ale z jego postów wynika że niema żadnych pasji.ma tylko zle w głowie,ogromny popęd seksualny i potrzeby oksytocynowego zamulenia celem chwilowego odcięcia sie od rzeczywistości.

63641.gif?st=AEuohMjr2LFARVcZ0f1MTA&e=1449238145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×