Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie ostatnio zastanawialam gdzie sie znowu podziewasz i mialam nadzieje ze zajeta real life'em zapomniwszy o nerwicy wyrwalas jakas dobra dupe! :105:

 

sądząc z aktywności na insta mniej wiecej wiesz co i jak :mrgreen:

nerwica dalej jest i bedzie , co niszczy moje zycie :cry:

Dobra dupa , wyrwana 7 miesiecy temu , no i zmiany , ale to napisze ci na priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, jestem z powrotem, sprawy które oderwały mnie od forum, jak tylko je odstawiłem na kilka dni, poszły ciurkiem słuchajcie, a jak siedziałem na forum w niemal każdej wolnej chwili to zalegały na garbie od miesięcy...

wniosek? warto czasem przewietrzyć głowę od forum i jak już do niego wróci to realizując nauczkę - najpierw obowiązki (te życiowe najbardziej szare) później przyjemności (forum), w drugą stronę to się nie sprawdza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądząc z aktywności na insta mniej wiecej wiesz co i jak :mrgreen:

h3h3 z instagramem jestem na biezaco akurat to fakt ale ostatnio mialas chyba jakis zastoj i temu zaczelam sie martwic lecz tlumaczylam to sobie tym ze ogarniasz zycie i nie masz czasu na glupoty o! =')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, jestem z powrotem, sprawy które oderwały mnie od forum, jak tylko je odstawiłem na kilka dni, poszły ciurkiem słuchajcie, a jak siedziałem na forum w niemal każdej wolnej chwili to zalegały na garbie od miesięcy...

wniosek? warto czasem przewietrzyć głowę od forum i jak już do niego wróci to realizując nauczkę - najpierw obowiązki (te życiowe najbardziej szare) później przyjemności (forum), w drugą stronę to się nie sprawdza ;)

 

Co to za przyjemność siedzieć na forum!?, wlepiać się w ten monitor, przesiadywanie na forum to raczej bardziej forma kary aniżeli nagrody, inni się bawią i cieszą życiem i wyciskają z niego ostatnie soki, a ty możesz sobie pomarzyć o tym na forum, lol2. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kara? lol? wchodzisz na foro z wlasnej woli czy ktos cie zmusza do siedzenia tutaj? zreszta jak taka forma rozrywki nie odpowiada to czemu nie wybierzesz innej?

 

Bo nie mam siły. lol. :pirate:

Wielu jest tutaj by przetrwać jakoś dzień i nie mają siły na inne działanie, więc według ciebie siedzenie na forum to nagroda czy kara??, jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań.

no blagam cie... po 1 wchodze na foro tylko dlatego ze chce i robie to dla wlasnej przyjemnosci a po 2 jesli ktos siedzi tu za kare i go to meczy iii dalej to robi zamiast skupic sie na czyms co naprawde cieszy to ja nie mam pytan :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli odpowiesz sobie, że nagroda to ja nie mam pytań.

no blagam cie... po 1 wchodze na foro tylko dlatego ze chce i robie to dla wlasnej przyjemnosci a po 2 jesli ktos siedzi tu za kare i go to meczy iii dalej to robi zamiast skupic sie na czyms co naprawde cieszy to ja nie mam pytan :hide:

 

Widocznie jesteś na innym etapie i w miarę funkcjonujesz! i jesteś w stanie się z czegoś cieszyc!, to gratuluje. To tak jak ślepemu na lewe oko powiedziałbym, niech

pan zasłoni prawe oko i czyta lewym co tam jest napisane, no to nawet jak to przed oczami będzie miał to tego

nie przeczyta, bo to oko ma ślepe, niemrawe, mam nadzieje, że mnie rozumiesz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma depresję , a żadne leki mu nie pomagają ,,, a szkoda ,,, bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie . Vengence, jaja do Góry .Dzisiaj szambo ,,, ale jutro ,,,Jutro będzie lepiej!!! ---ku chwale Ojczyzny Obywatelu ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma depresję , a żadne leki mu nie pomagają

a kto tu nie ma depresji? serio slaba wymowka

bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie .

jezeli to nazywasz wyciskaniem ostatnich sokow to jestem przeszczesliwa ze do tej pory tego nie doswiadczylam

Widocznie jesteś na innym etapie i w miarę funkcjonujesz! i jesteś w stanie się z czegoś cieszyc!, to gratuluje.

ale to ze jestem na innym etapie to wylacznie moja zasluga - nikt za mnie niczego nie zrobil i nie oczekuje ze zrobi

elo, A tak wogóle miss to co się tak uczepiłaś mojego skrótu myślowego.

jeju to nie chodzi o to ze sie czepiam ale mam wrazenie ze niektorzy na wlasne zyczenie czuja sie zle bo licza ze leki wszystko zalatwia a prawda jest taka ze marzenia sie nie spelniaja - marzenia sie spelnia samemu i zeby poczuc sie spelnionym trzeba zrobic cos co moze sprawic nam przyjemnosc a nie tracic czas na siedzenie w miejscu ktore nie czyni nas weselszym a niekiedy wrecz przeciwnie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

bo byśmy na jakieś tanie dziewczynki wyskoczyli i wyciśnęli z życie te soki ostatnie .

 

jezeli to nazywasz wyciskaniem ostatnich sokow to jestem przeszczesliwa ze do tej pory tego nie doswiadczylam

Elo , ale wyciskalibyśmy nie na trzeżwo rzecz jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×