Skocz do zawartości
Nerwica.com

Krokodyl


Gość mamjuzdosc92

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłam ten wątek bo chciałam się z Wami podzielić spostrzeżeniami na temat pewnego narkotyku , tzw. ,,krokodyla''.

Narkotyk ten pochodzi z Rosji, jest wstrząsający w skutkach ponieważ substancja zawarta w tym narkotyku powoduje martwicę i gnicie tkanek.

Jestem przerażona tym, co ten narkotyk powoduje i jak ludzie po nim cierpią i wyglądają... ale nie mniej przerażają mnie komentarze ludzi pod filmem. Oto link

 

 

 

Rozumiem, że narkomani wstrzykują sobie na własne życzenie narkotyki przez co rozumiem z jednej strony oburzenie ludzi, ale żeby zaraz pisać coś w stylu: ,, głupia suka'', ,,niech pozdychają'' , ,,nie powinno się im pomagać'' albo jak dobrze pamiętam: ,, po co lekarze ich leczą''. Co to za ludzie są? Mają się za lepszych?

Po co leczą?- no po to, bo założeniem medycyny jest ratowanie człowieka i pomoc mu a nie dobijanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są durni i nic na to nie poradzisz. Baran, który pisze takie komentarze, sam żre tłuste czerwone mięcho co spowoduje u niego zalew tętnic cholesterolem i zawał serca, ale do glowy mu nie wpadnie, ze w takim razie lekarz moglby powiedzieć " nie pomogę Ci, bo sam to sobie zrobiles trzeba było jesc zdrowo i uprawiac sport". Analogiczna sytuacja jest z chorymi na raka płuc, którzy truli się papierosami.

Zarazeni są ludzie przez system.Zaślepieni kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłam ten wątek bo chciałam się z Wami podzielić spostrzeżeniami na temat pewnego narkotyku , tzw. ,,krokodyla''.

Narkotyk ten pochodzi z Rosji, jest wstrząsający w skutkach ponieważ substancja zawarta w tym narkotyku powoduje martwicę i gnicie tkanek.

Jestem przerażona tym, co ten narkotyk powoduje i jak ludzie po nim cierpią i wyglądają... ale nie mniej przerażają mnie komentarze ludzi pod filmem.

Słyszałem o tym narkotyku już wcześniej ale dopiero teraz oglądnąłem jakie rzeczywiście skutki powoduje ten środek. Masakra. Takie filmy dają do myślenia, że przed kupieniem czegoś u dilera należy się 3 razy zastanowić czy zaufać tej osobie i czy warto ponieważ nigdy nie możesz być pewnym co otrzymasz. Może oni nieświadomie dostali tego krokodyla. Pewnie tak bo kto o zdrowych zmysłach brałby takie g*wno.

 

Rozumiem, że narkomani wstrzykują sobie na własne życzenie narkotyki przez co rozumiem z jednej strony oburzenie ludzi, ale żeby zaraz pisać coś w stylu: ,, głupia suka'', ,,niech pozdychają'' , ,,nie powinno się im pomagać'' albo jak dobrze pamiętam: ,, po co lekarze ich leczą''. Co to za ludzie są? Mają się za lepszych?

To są tak zwani hejterzy, który krytykują co popadnie w Internecie aby poprawić sobie samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2011 większość osób w Rosji myślała że to heroina , sam widziałem dużo artkułów i filmików. Wpędzano ludzi do grobów , a warunki jakie panowały w rosyjskich szpitalach były straszne. Mnie też bulwersują ludzie którzy oceniają człowieka za jeden błąd a nie widzą jego cierpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam powiem,człowiek zadowolony z życia,który te życie.Czasem lepsze,czasem gorsze dni.Bierze,na trzeźwo.To się nie odurzą,czymś takim.Po co ?

Niby masz racje ale różne są historie narkomanów, bywają przypadki że człowiek od małego jest poniżany przez rówiesników i nie tylko, z czasem jak dorasta mocno się buntuje i ma odskocznie od problemów. Popada w takie rzeczy , czuje się wtedy lepszy i powoli staje sie innym i złym człowiekiem . Takim jak ludzie z jego przeszłości. A któregoś dnia sie budzi i wie że stoi po uszy w bagnie. Nie mam tu na myśli ciężkich czy śmiercionośnych narkotyków takich jak heroina czy krokodyl bo z tego sie raczej nie wychodzi. Polecam film Trainsputing który jest obleśny lecz ukazuje jak ciężko wyjść z tego świństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, A jak ktoś nie ma znajomych? A poza tym zawsze mnie nudziły rozmowy ze znajomymi na trzeźwo więc na jedno wychodzi. Pewnie po takim krokodylu lepiej się rozmawia, jest większa empatia, słowotok, rozkminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×