Skocz do zawartości
Nerwica.com

Którym psycholem z filmu jesteś?


Evia

Rekomendowane odpowiedzi

mi wyszło tak :

Jesteś jak Skaza z "Króla Lwa". Jesteś chciwy i troszczysz się tylko o siebie. Zrobisz wszystko, aby osiągnąć swój cel, nawet jeśli oznaczałoby to zabicie Twojego brata. Zawsze byłeś wyrzutkiem, ale teraz przyszedł czas, abyś zabłysnął.

 

Czyli co? wyrzutek społeczny mający wyjebane na cały świat i pewne, że pomimo swoich starań źle skończy, rozszarpany przez ludzkie hieny? to nawet pasuje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mystique (Raven Darkholme)

Raven posiada mutageniczną zdolność kontroli atomów i molekuł swojego ciała, która daje jej możliwość zmiany swego wyglądu zewnętrznego. Jako "zmiennokształtna" potrafi ona podszyć się pod każdego humanoida. Jej zmiana jest kompletna, Raven idealnie naśladuje linie papilarne, kształt siatkówki, barwę głosu, czy nawet język ciała swojego "celu"

 

cool as fuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter Morgan

filing_images_1b6ffcbcb3c0.jpg

Jesteś jak Dexter Morgan. Kochający i lojalny, jednak Twoja okropna przeszłość sprawiała, że drzemie w Tobie potrzeba zabijania. Zabijasz tylko morderców, więc to chyba całkiem w porządku, prawda? W dodatku masz uczucia i potrafisz się zakochać, więc nie jesteś do końca psychopatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś jak Laleczka Chucky. Uwielbiasz zdobywać zaufanie innych, a następnie niszczyć to zaufanie pierwszym lepszym przedmiotem, który trafi pod Twoją rękę. Uwielbiasz rządzić ludźmi i wywyższać się."

 

W sumie to z wyglądu jestem całkiem podobny do laleczki Chucky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak Dexter Morgan. Kochający i lojalny, jednak Twoja okropna przeszłość sprawiała, że drzemie w Tobie potrzeba zabijania. Zabijasz tylko morderców, więc to chyba całkiem w porządku, prawda? W dodatku masz uczucia i potrafisz się zakochać, więc nie jesteś do końca psychopatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zrobiłam test ponownie i chyba awansowałam z jokera na psychola wyższej rangi :lol:

 

Klaun Pennywise

Jesteś jak klaun Pennywise z filmu "To". Jesteś totalnym wybrykiem natury, niesamowicie przerażającym, wręcz czystym złem. Tylko spójrz na jego twarz. Jesteś uosobieniem najgłębszych lęków dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal Lecter

Jesteś Hannibalem Lecterem z filmu "Milczenie Owiec". Jesteś inteligentny, ale również bezwzględny. Nie wspominamy już o Twoim zamiłowaniu do dziwnych potraw.

 

filing_images_6ae9e2f89add.png

 

 

U mnie to chyba się zgadza; stwierdzam po ostatnich wydarzeniach , gdy wysłałam do pewnej żony screeny z namiętną konwersacją między mną a jej mężem....

I nadal mam nadzieję, że się rozwiadą a on się zgłosi do mnie. :hide:

Tylko, że mają dwojkę małych dzieci... :evil::evil::evil::evil:

Nie wiem, kiedy się otrząsne po nim...... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×