Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś oglądałam Świat według Kiepskich, teraz już nie. Teraz oglądam seriale "Kotka" z Maite Perroni (moja ulubiona aktorka) i "Włoska narzeczona" z Livią Brito, bardzo ładna aktorka, właściwie jedyna ładna w tym serialu, z gatunku to jest melodramat i mi się zdarza płakać przy tym serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AXN Gwiezdne Wojny,co czwartek.Polecam.

 

A wczoraj Idę Oglądałem.

ja znam na pamięć ale jak ktoś nie jest fanem a się wybiera na ep7 to warto sobie przypomnieć oryginalną trylogię. (na prequele spuszczę zasłonę milczenia)

Ja natomiast lubię Zemstę Sithów i Atak Klonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Wszystko za życie (Into the Wild) i bardzo mnie urzekł. Ciekawa opowieść, z resztą na 'faktach autentycznych'. Może nie w dzicz, może nie samotnie, ale marzę, aby któregoś dnia zostawić to marne życie i iść.. przed siebie jak najdalej ! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że już jest...a Ash vs Evil Dead ktoś? 2 odcinki były świetne a później kicha i będzie lecieć takim schematem historia i gra aktorów, że już mi się odechciało oglądać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się akurat Fargo 2 podobało

 

z filmów - ostatnio postanowiłam się zmierzyć z kostiumowymi. Obejrzałam "Pokutę" z Keirą Knightley . Kostiumy rzeczywiście były piękne, wszystko tam było piękne - nawet druga wojna światowa, a śmierć jak z antycznych tragedii. Czyli, nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×