Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem nieatrakcyjna bo wyglądam jak dziecko, na 18 lat, nie jak kobieta.

Zawsze twierdziłąm, że miałabym szansę u pedofili.

Mam wrażenie, że mężczyźni nie widzą we mnie kobiety.

Rzadko się czuję kobietą.

Nigdy kwiatów nie dostałam od mężczyzny (kiedyś raz ale przez przypadek więc to się nie liczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nieatrakcyjna bo wyglądam jak dziecko, na 18 lat, nie jak kobieta.

Zawsze twierdziłąm, że miałabym szansę u pedofili.

Mam wrażenie, że mężczyźni nie widzą we mnie kobiety.

Rzadko się czuję kobietą.

Nigdy kwiatów nie dostałam od mężczyzny (kiedyś raz ale przez przypadek więc to się nie liczy)

Ciesz się tym, że wyglądasz młodo. Gorzej gdybyś wyglądała na więcej lat niż masz. Mnie do 28 roku życia pytali w sklepie o dowód i mi to imponowało bo przecież miałam dużo więcej niż 18cie:)

Dostanie od faceta bukietu kwiatów nie gwarantuje "kobiecości" to raczej to jak się zachowujesz o tym przesądza. Zresztą nie musisz być od razu kobietą! Ciesz się, że jesteś dziewczyną!!

Ja miałam kilka przejść z pedofilami. Nie polecam takich doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ale co to ma do tematu owsika. Na muslima to on raczej nie wygląda :D

ale ma muśliwowskie potrzeby.

Szczególnie bardzo to muzułmańskie, że chcę się fizycznie podobać swojej dziewczynie. Jasna karnacja i zarost marny sprawia, że nie podobam się żadnej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj tez ma slaby zarost o jasna karnacje... :oops: A ja mimo 26 lat, nadal jestem pytana o dowod i jestem brana za uczennice gimbazy... Kiedys mnie to wkurzalo, teraz mnie to zwyczajnie smieszy. :D Chyba tez przegralam zycie...

Nie opalaj sie Owsik, szkoda sie narazac na promieniowanie uv, a myslE ze zjarany solarka lub samoopalaczem bedzies wygladac jeszcze slabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, ale co to ma do tematu owsika. Na muslima to on raczej nie wygląda :D

ale ma muśliwowskie potrzeby.

Szczególnie bardzo to muzułmańskie, że chcę się fizycznie podobać swojej dziewczynie. Jasna karnacja i zarost marny sprawia, że nie podobam się żadnej kobiecie.

wobec tego jasna karnacja i brak zarostu sprawia że podobam się brązowookim instruktorom na strzelnicy i dziwnym babom z fundacjii dla niepełnosprawnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przerażają gówianoocy.te ich oczy przypominają próchnicę w kanałach zębowych z nieszczelną gutaperką toczącą kanały i kość pod zębem od kilku lat za którymi kryje się nieodłączny ropień osobowościowy który chcą odbarczyć poprzez dorazny,niewytłumaczalny kontakt fizyczny.cieszę sie z moich szarych za którymi się kryje neutralizm tak dobitny aż udziela się innym czego nie dostrzegłem aż do pewnych momentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przerażają gówianoocy.te ich oczy przypominają próchnicę w kanałach zębowych z nieszczelną gutaperką toczącą kanały i kość pod zębem od kilku lat za którymi kryje się nieodłączny ropień osobowościowy który chcą odbarczyć poprzez dorazny,niewytłumaczalny kontakt fizyczny.cieszę sie z moich szarych za którymi się kryje neutralizm tak dobitny aż udziela się innym czego nie dostrzegłem aż do pewnych momentów.

 

kurde, nieboszczyk , Ty masz swoisty talent literacki, może bys napisał jakies opowiadanie, albo pamiętnik zacznij pisać pisać. Serio, nie robie sobie jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przerażają gówianoocy.te ich oczy przypominają próchnicę w kanałach zębowych z nieszczelną gutaperką toczącą kanały i kość pod zębem od kilku lat za którymi kryje się nieodłączny ropień osobowościowy który chcą odbarczyć poprzez dorazny,niewytłumaczalny kontakt fizyczny.cieszę sie z moich szarych za którymi się kryje neutralizm tak dobitny aż udziela się innym czego nie dostrzegłem aż do pewnych momentów.

 

kurde, nieboszczyk , Ty masz swoisty talent literacki, może bys napisał jakies opowiadanie, albo pamiętnik zacznij pisać pisać. Serio, nie robie sobie jaj.

takie zachowanie świadczy o jednym.brązowe oczy oznaczają że za nimi ropień w osobowości jest tak bolesny że "ból" osobowości spać nie daje i całymi dniami chodzą zmęczeni/zmęczone tym bólem więc dorazne przytulenie się do kogo popadnie stanowi odbarczenie ropnia niczym wyjęcie gutaperki z zęba pod którym jest bolesny ropień i wówczas ropa spokojnie się wysączy kanałami więc następuje gwałtowne ich uspokojenie.stąd nielogiczność i niewytłumaczalność fal czułości którymi zalewają innych.ciężko jest codziennie nosić klamke przy dupie/spokojnie siedzieć w fundacji kiedy beztlenowce w osobowości drążą przez oczodoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×