Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Kochani:********

Ja wlasnie zjadlam sniadanie i dumam czy jechac na ciacho. Czuje sie rozdygotana i w sumie to sie tego rozdygotania na zewnatrz boje a wiem ze tam mnie znow ogarna slabosci...

 

kosmostrada brawo za wczorajszy wieczor :brawo::brawo: :******** jaka to satysfakcja ze czlowiek sie zbierze w sobie i jednak wychodzi.

Chociaz ja w ostatnie dni to juz nie mam satysfakcji z niczego , po prostu chcialabym sie czuc dobrze a nie walczyc kazdego dnia o to samopoczucie ktore dla innych jest czyms normalnym > jak ja tego ludziom zdrowym zazdroszcze i jednoczesnie przeklinam chorobe z ktora sie bede musiala juz borykac do konca.Znow we mnie jest bunt tna ta sytuacje .

mirunia wieczorem czulam sie dobrze:******** a Ty jak dzis sie miewasz?

 

cyklopka:******** a nie wiesz czy ten kolega z pracy odchodzi czy jednak zostaje????

 

U mnie slonko ale brrr zimno.

 

Co dzis porabiac bedziecie????

 

Chce wlosy zafarbowac :mhm: bo mam juz okropne odrosty a nie chce taka isc do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Obudził mnie sen, wcale nie koszmar jakiś, a jednak już ponownie zasnąć nie mogłam... :roll: Muszę go chyba jednak przeanalizować.

Burość, ciemność i nie wiem, czy coś z tych chmurzysk nie spadnie, więc naprędce polazłam z psem.

Musiałam łyknąć przeciwbólowy, czuję się marnie fizycznie. No ale trudno, grunt, że do pracy iść nie trzeba. Jakoś ten dzień sobie przyjemnie postaram się spędzić.

 

platek rozy, Włoski farbnij i idź na miasto Słońce, bo szkoda dygotać w chałupie.

Też jest mi smutno, że muszę ekscytować się faktem, że udało mi się do ludzi pójść. Ale co mogę więcej zrobić? :bezradny:

 

kosmostrada, kiedy nikt nie słucha...

 

Ale jak ma słuchać, kiedy nie gadasz... Ja chętnie słucham, ale nie czytam w myślach na odległość... ;)

 

Mirunia - jak dziś się czujesz? Widzisz efekt zwiększenia dawki? Kiedy idziesz do rodzinnej?

 

cyklopka, I co, poszłaś do szkoły, czy kurujesz się w domku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :)

 

A wiedzialam...ze nie moge laczyc piwka i winka...ech czlowiek to jest glupi :mrgreen: ale bylo tak zajebiscie :lol:

 

bonsai, dawaj to slonce!!!

 

kosmostrada, u nas tez koszmarnie... Cieplo ale ciemno i po wczorajszym sniegu juz tylko jedno wielkie bloto zostalo. A wieczorem bylo tak slisko ze zeby mozna bylo se wybic i konczyny polamac. Dzisiaj pewnie bedzie to samo jak mrozik zlapie.

 

 

 

platek rozy, a jedz na ciach :) co bedziesz w domu siedziec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę, zbieram siły, wzięłam wczoraj ćwiartkę mirty. Może pójdę do cioci na obiad.

 

Jutro albo pojutrze się wszystko wyjaśni z "moim" maleńkim, w zasadzie pojedyncze cięcie i po sprawie. :mhm: Ale ten dzień nadszedł zbyt szybko, więc pewnie go trochę zaskoczę pytaniem czy się jeszcze zobaczymy, ale nie mam wyboru, ściana, ściana i krótka piłka.

 

Pogoda dzisiaj taka ładna. Czy to Wielkanoc? Pięknej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka:******** a nie wiesz czy ten kolega z pracy odchodzi czy jednak zostaje????

A pojęcia nie mam, bo babki ze świetlicy rozmawiały, że on ma tylko licencjat, a jakby już miał te pedagogiczne zrobione, to co innego (czyli jakby coś wiedziały), z drugiej jednak strony, jak układaliśmy grę dla dzieci i było za mało chętnych, to mówił, że spokojnie to zrobimy następnym razem (w sensie za tydzień), czyli sprzeczne przesłanki, a nie było okazji zapytać wprost, bo nie pamiętałam, że to już na dniach. Tak że 50:50 :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :********* bylam , zjadlam pysznosc , posiedzialam i wrocilam , teraz obiad zjem i pozniej nad symfonia posiedze.

 

Ciacho pyszne ---- Dyniowo kokosowe z polewa kokosowa i zurawina a udekorowane jadalnymi rozami. :105::105::105:

 

U mnie slonko dzis swieci , ja niestety jestem wyprana z energii juz.

 

cyklopka:********* to zycze zeby kolega zostal nawet przez samo to ze masz w nim fajna osobe w pracy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×