Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

 

Masz rację. Nie ma antidotum. Nie istnieje tabletka "piękna", ani tabletka "mądrości", lub też tabletka "całkowitego zdrowia psychicznego i przemyślanych decyzji". Ale za to można zaistnieć w sieci tematami o swojej niedoskonałości i tworzyć dyskusje na swój temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

 

Masz rację. Nie ma antidotum. Nie istnieje tabletka "piękna", ani tabletka "mądrości", lub też tabletka "całkowitego zdrowia psychicznego i przemyślanych decyzji". Ale za to można zaistnieć w sieci tematami o swojej niedoskonałości i tworzyć dyskusje na swój temat.

 

Nie mam zamiaru się wylansować wypromować czy coś w tym stylu.

Piszę te posty, bo jest mi zle ponieważ na serio jestem brzydki i nie mam nadziei na lepsze jutro. Brzydota naprawdę obiera szanse na miłość spełnioną.

Mam zamiar się z tego powodu żalić aż zdechnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, spróbuj dorównać mu inteligencją, oczytaniem, kulturą słowa, to może i dla Ciebie pojawi się szansa (choć pewnie łatwiej jest smęcić w nieskończoność o swojej brzydocie, w samouwielbieniu pobiłeś już take'a kilkukrotnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ma zdolności literackie i wpływy polityczne. Ja mówię o poziomie urody. Z taką urodą nigdy nie spodobam się fizycznie żadnej kobiecie i dla mnie to jest przegrana życia, bo będę wiecznie nie na randkę. Poza tym oczytany to ja akurat jestem i umiem się dobrze wypowiadać. Niestety mam dysleksje i ciężko mi się przelewa myśli na papier. Nie napisałem o tym człowieku po to by roztaczać jego życie tylko pokazać na jakim poziomie urody jestem. On to on ja to ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, ja też jestem skazany na samotność. Żadna kobieta nie jest w stanie ze mną wytrzymać, więc już nie zamierzam się więcej wiązać. I co z tego wynika?? To tylko znaczy, że powody samotności mogą być różne
przed spotkaniem jej bardziej związku to samo pisałeś. Młody jesteś nie wiesz kogo jeszcze spotkasz i kiedy. Życia nie zaplanujesz. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że Owsik w poprzednim życiu był playboyem, do którego wzdychały wszystkie kobiety i mógł sobie wybierać. Po prostu teraz odczuwa rozdźwięk między tym co czuje a co widzi w lustrze, stąd takie silne ukierunkowanie na wygląd zewnętrzny. Normalnie facet chyba nie przykłada aż takiej uwagi do tego jak wygląda, chyba że jest gejem.

myślenie owsika to myślenie ciapatego nieroba i dziecioroba."uciekam przed śmiercią z kałasznikowem w ręku,jestem wkurwiony więc rozwalam kogo popadnie na ulicy,jedzenie jest niedobre,jądra mi nabrzmiały jak grejpfruty i mnie bolą więc darmowy seks mi się należy jak psu kość,chcę więcej pieniędzy i darmowej prostytutki która da gromadce moich dzieci cycka a mi co innego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×