Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Silvio Berlusconi 1.65 cm +władza = Bunga bunga i tabuny kobiet.

owsik świat dawno przestał być idealny.........

Ogromne pieniądze jako producent filmowy i właściciel stacji telewizyjnych.

Czyli jak jednemu niskiemu i nieatrakcyjnemu uda się na miliony to znaczy, że uda się wszystkim?

Idąc takim tokiem rozumowania, możesz zacząć grać w lotto na pewno wygrywasz 6.

Jeżeli wysokiemu przystojnemu udaje się jednemu na tysiące, to kto ma większą szanse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy ma 167 cm wzrostu. Jego żona Carla Bruni, która była modelką ma 175 cm. Podczas oficjalnych wizyt unikała wysokich obcasów i zakładała buty na płaskiej podeszwie.

Premier Silvio Berlusconi ma 165 cm wzrostu.

Dmitrij Miedwiediew ma 163 cm.

 

Zbedne to...do niego i ta nic dociera 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy ma 167 cm wzrostu. Jego żona Carla Bruni, która była modelką ma 175 cm. Podczas oficjalnych wizyt unikała wysokich obcasów i zakładała buty na płaskiej podeszwie.

Premier Silvio Berlusconi ma 165 cm wzrostu.

Dmitrij Miedwiediew ma 163 cm.

 

Zbedne to...do niego i ta nic dociera 8)

Za to ty jesteś mistrzynią rozumowania.

Zapewne nawet jednego badania o wpływie wzrostu u mężczyzn i urody ogólnie u ludzi na jakoś życia itp nie przeczytałaś, ale najwięcej masz do powiedzenia i krytykowania innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Francji Nicolas Sarkozy ma 167 cm wzrostu. Jego żona Carla Bruni, która była modelką ma 175 cm. Podczas oficjalnych wizyt unikała wysokich obcasów i zakładała buty na płaskiej podeszwie.

Premier Silvio Berlusconi ma 165 cm wzrostu.

Dmitrij Miedwiediew ma 163 cm.

 

Zbedne to...do niego i ta nic dociera 8)

Za to ty jesteś mistrzynią rozumowania.

Zapewne nawet jednego badania o wpływie wzrostu u mężczyzn i urody ogólnie u ludzi na jakoś życia itp nie przeczytałaś, ale najwięcej masz do powiedzenia i krytykowania innych.

 

A po co mi badania? Znam rzeczywistosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mi badania? Znam rzeczywistosc

Właśnie widać jak ją znasz. Jak coś nie jest takie jak ty uważasz to tym gorzej dla faktów.

 

Heh...jestes smieszny. To Ty masz odrealniona wizje rzeczywistosci ktora dostosowujesz do swojego subiektywnego myslenia.

 

owsik, nie jestes osoba do tego wyszkolona. Twoje postrzeganie rzeczywistosci jest takie plytkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mi badania? Znam rzeczywistosc

Właśnie widać jak ją znasz. Jak coś nie jest takie jak ty uważasz to tym gorzej dla faktów.

 

Heh...jestes smieszny. To Ty masz odrealniona wizje rzeczywistosci ktora dostosowujesz do swojego subiektywnego myslenia.

 

owsik, nie jestes osoba do tego wyszkolona. Twoje postrzeganie rzeczywistosci jest takie plytkie.

Z tą psychoanalizą to sobie żartowałem.

 

,,Za to ty jesteś słońcem forum, głębią myślenia. Masz taką moc, że umiesz zmieniać fakty. Gratulacje jestem pod wrażaniem. Masz racje poco Ci znać badania ty przecież jesteś mądrzejsza od naukowców. Twoja przenikliwość jest wprost niesłychana wiesz lepiej do samych kobiet za co nie dawały mi szansy. . Niesamowite." Muszę przyznać, że to świadczy o bardzo głębokim postrzeganiu rzeczywistości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że faceci będą Ciebie za wygląd olewać obrażać. Bardzo Ci tego życzę Sigrun. Mam nadzieje, że staniesz się brzydka. Wtedy zobaczysz jak osobowość pomaga się umówić na randkę znaleźć partnera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że faceci będą Ciebie za wygląd olewać obrażać. Bardzo Ci tego życzę Sigrun. Mam nadzieje, że staniesz się brzydka. Wtedy zobaczysz jak osobowość pomaga się umówić na randkę znaleźć partnera.

 

Ej, a może ktoś cie przeklął owsiku w poprzednim wcieleniu i dlatego teraz masz takie życie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, dlaczego kazda osoba, ktora ma inne zdanie od Twojego, jest uwazana przez Ciebie za hipokryte?

Nie każdą, ale Sigrun uważam, za hipokrytkę. Przede wszystkim dlatego, że ona dobrze zdaje sobie sprawę, że uroda ma ogromne znaczenie w życiu i jeżeli chodzi o randki to można odpadać za sam wygląd. Rozumiem jeszcze jakbym się fizycznie jej podobał to ok, ale ja jej się nie podobam z urody. Jej upór wynika z faktu, że chce mieć zawsze rację wbrew nawet faktom, Chce wyjść na ,, głęboką" ponad urodę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że faceci będą Ciebie za wygląd olewać obrażać. Bardzo Ci tego życzę Sigrun. Mam nadzieje, że staniesz się brzydka. Wtedy zobaczysz jak osobowość pomaga się umówić na randkę znaleźć partnera.

 

Ej, a może ktoś cie przeklął owsiku w poprzednim wcieleniu i dlatego teraz masz takie życie :(

Nie wiem, chociaż nie wierzę w reinkarnacje. Można jednak powiedzieć, że brzydota to przekleństwo. Jednak nawet jeżeli założymy czysto hipotetycznie dla naszej dyskusji że to prawda, to przecież na to i tak niema antidotum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×